ZEND OÜ
- Registrikood14087223
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202526 588 €
- KMKR numberEE101905062
Üldandmed
- Ärinimi
- ZEND OÜ
- Registrikood
- 14087223
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.07.2016
- KMKR number
- EE101905062
- Aadress
- Rapla maakond, Märjamaa vald, Märjamaa alev, Kastani tn 1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
40/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 26 588 € | +8,8 |
| Müügitulu muutus | 125 075 € → 26 588 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725077015
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43129 | Muud kaeve- ja mullatööd | Põhitegevusala |
| 47789 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muud kaeve- ja mullatööd teenis ettevõte 2025. aastal 23 724 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 23 724 € |
| 2025 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 2864 € |
| 2024 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 124 771 € |
| 2024 | Mujal liigitamata kaupade jaemüük EMTAK 2025 | 304 € |
| 2023 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 190 595 € |
| 2023 | Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge EMTAK 2008 | 7902 € |
| 2023 | Mujal liigitamata sporditegevus EMTAK 2008 | 350 € |
| 2022 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 260 167 € |
| 2021 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 260 252 € |
| 2021 | Mujal liigitamata sporditegevus EMTAK 2008 | 55,00 € |
| 2020 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 239 134 € |
| 2020 | Mujal liigitamata sporditegevus EMTAK 2008 | 659 € |
| 2019 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 314 791 € |
| 2019 | Mujal liigitamata sporditegevus EMTAK 2008 | 850 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 26 588 € | 125 075 € | 198 847 € | 260 167 € | 260 307 € | 239 793 € | 315 641 € |
| Ärikasum enne makse | −23 145 € | −17 862 € | −20 357 € | 31 578 € | 42 355 € | 6135 € | 63 231 € |
| Aruandeaasta kasum | −23 178 € | −17 992 € | −20 887 € | 31 578 € | 41 502 € | 4472 € | 57 987 € |
| Tööjõukulud | 13 428 € | 60 051 € | 83 066 € | 115 355 € | 126 541 € | 130 576 € | 115 209 € |
| Varad kokku | 145 721 € | 180 858 € | 216 974 € | 250 129 € | 219 725 € | 199 027 € | 192 010 € |
| sh käibevarad | 4083 € | 22 151 € | 38 149 € | 52 918 € | 45 359 € | 77 165 € | 101 177 € |
| sh raha | 3966 € | 14 461 € | 25 676 € | 46 951 € | 31 831 € | 54 377 € | 56 607 € |
| Omakapital | 142 916 € | 166 095 € | 184 087 € | 208 224 € | 176 646 € | 140 385 € | 146 128 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 2805 € | 14 763 € | 30 754 € | 34 783 € | 30 968 € | 31 587 € | 28 388 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 2133 € | 7122 € | 12 111 € | 27 055 € | 17 494 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,1 % | 91,8 % | 84,8 % | 83,2 % | 80,4 % | 70,5 % | 76,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -87,2 % | -14,4 % | -10,5 % | 12,1 % | 15,9 % | 1,9 % | 18,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.