KAKSTEIST RUUTU OÜ
- Registrikood14087529
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 202463 073 €
Üldandmed
- Ärinimi
- KAKSTEIST RUUTU OÜ
- Registrikood
- 14087529
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 26.07.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Jõelähtme vald, Neeme küla, Kiviranna tn 1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
72/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 63 073 € | +12,2 |
| Müügitulu muutus | 25 965 € → 63 073 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük | Põhitegevusala |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mootorsõidukite jaemüük teenis ettevõte 2024. aastal 32 250 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 32 250 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 30 823 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 25 965 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 26 524 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 23 900 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 33 638 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 33 434 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 63 073 € | 25 965 € | 26 524 € | 23 900 € | 33 638 € | 33 434 € |
| Ärikasum enne makse | 17 378 € | 18 983 € | −2382 € | 46,00 € | −644 € | 1460 € |
| Aruandeaasta kasum | 17 378 € | 18 983 € | −2382 € | 46,00 € | −644 € | 1460 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 37 341 € | 25 963 € | 24 980 € | 27 362 € | 27 716 € | 18 560 € |
| sh käibevarad | 20 541 € | 4963 € | 5381 € | 2863 € | 15 216 € | 4560 € |
| sh raha | 6041 € | 2463 € | 2881 € | 363 € | — | — |
| Omakapital | 37 341 € | 19 963 € | 980 € | 3362 € | 3316 € | 3960 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 6000 € | 24 000 € | 24 000 € | 24 400 € | 14 600 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 76,9 % | 3,9 % | 12,3 % | 12,0 % | 21,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 27,6 % | 73,1 % | -9,0 % | 0,2 % | -1,9 % | 4,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.