Registrikaart · Äriregistri kanne 14091147
Vare Ehitus OÜ
- Registrikood14091147
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20253
- Müügitulu 2025129 413 €
- KMKR numberEE101908166
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Vare Ehitus OÜ
- Registrikood
- 14091147
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.08.2016
- KMKR number
- EE101908166
- Aadress
- Lääne-Viru maakond, Viru-Nigula vald, Samma küla, Vare
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 3 töötajat viimases aruandes | +3 | |
| Müügitulu | 129 413 € | +15,1 | |
| Müügitulu muutus | 194 673 € → 129 413 € | -10,1 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256824434
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41001 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 129 413 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 129 413 € |
| 2024 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2025 | 194 673 € |
| 2023 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 166 353 € |
| 2022 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 153 135 € |
| 2021 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 162 641 € |
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 153 991 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 150 300 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 3 |
| 2024 | 3 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 129 413 € | 194 673 € | 166 353 € | 153 135 € | 162 641 € | 153 991 € | 150 300 € |
| Ärikasum enne makse | −16 116 € | 31 828 € | 14 242 € | −4762 € | 4835 € | −8794 € | 3042 € |
| Aruandeaasta kasum | −16 116 € | 31 828 € | 14 242 € | −4762 € | 4835 € | −8794 € | 3042 € |
| Tööjõukulud | 44 307 € | 39 954 € | 40 921 € | 45 198 € | 33 759 € | 43 712 € | 38 691 € |
| Varad kokku | 46 576 € | 56 366 € | 36 449 € | 25 362 € | 19 526 € | 28 456 € | 18 614 € |
| sh käibevarad | 30 151 € | 37 636 € | 21 706 € | 25 362 € | 19 526 € | 28 456 € | 15 911 € |
| sh raha | 3645 € | 23 669 € | 2766 € | 7950 € | 5184 € | 9758 € | 9499 € |
| Omakapital | 32 547 € | 48 663 € | 16 835 € | 2593 € | 7355 € | 2520 € | 11 314 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 14 029 € | 7703 € | 19 614 € | 22 769 € | 12 171 € | 25 936 € | 7300 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,9 % | 86,3 % | 46,2 % | 10,2 % | 37,7 % | 8,9 % | 60,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -12,5 % | 16,3 % | 8,6 % | -3,1 % | 3,0 % | -5,7 % | 2,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.