Registrikaart · Äriregistri kanne 14098824
OÜ Vilima Invest
- Registrikood14098824
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202512 311 €
- KMKR numberEE101914956
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Vilima Invest
- Registrikood
- 14098824
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.08.2016
- KMKR number
- EE101914956
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Vilima küla, Paavli
- Aadress kehtib alates
- 20.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Marina Peicaud | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Marina Peicaud | Juhatuse liige | 18.08.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Marina Peicaud | otsene osalus | 29.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 12 311 € | +5,7 | |
| Müügitulu muutus | 11 293 € → 12 311 € | +2,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256969809
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68111 | Enda kinnisvara ost ja müük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda kinnisvara ost ja müük teenis ettevõte 2025. aastal 12 311 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2025 | 12 311 € |
| 2024 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2025 | 11 293 € |
| 2023 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 14 080 € |
| 2022 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 11 272 € |
| 2021 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 2500 € |
| 2020 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 0,00 € |
| 2019 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 12 311 € | 11 293 € | 14 080 € | 11 272 € | 2500 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Ärikasum | −1309 € | −7867 € | −4088 € | 2228 € | −1769 € | −7842 € | −6259 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 1973 € | 3688 € | −10 013 € | −1560 € | −10 926 € | −11 360 € | −9480 € |
| Aruandeaasta kasum | 1973 € | 3688 € | −10 013 € | −1560 € | −10 926 € | −11 360 € | −8855 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 9667 € | 9667 € | 6250 € | 6250 € | 2083 € | — | — |
| Varad kokku | 248 261 € | 257 880 € | 266 704 € | 272 722 € | 270 327 € | 273 075 € | 311 239 € |
| sh käibevarad | 30 912 € | 30 864 € | 30 021 € | 39 053 € | 98 747 € | 99 411 € | 137 575 € |
| sh põhivarad | 217 349 € | 227 016 € | 236 683 € | 233 669 € | 171 580 € | 173 664 € | 173 664 € |
| sh raha | 17 897 € | 12 433 € | 18 161 € | 23 246 € | 9872 € | 41 681 € | 130 739 € |
| Omakapital | 4279 € | 2306 € | −1382 € | 8631 € | 10 192 € | 21 119 € | 32 479 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −444 € | −4132 € | 5881 € | 7441 € | 18 368 € | 29 729 € | 38 584 € |
| Lühiajalised kohustised | 219 710 € | 228 351 € | 229 881 € | 229 768 € | 229 774 € | 229 521 € | 260 921 € |
| Pikaajalised kohustised | 24 272 € | 27 223 € | 38 205 € | 34 323 € | 30 361 € | 22 435 € | 17 839 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 8358 € | 1800 € | 2162 € | 8478 € | 314 € | — | — |
| Aruanne esitatud | 08.06.2026 | 17.06.2025 | 05.06.2024 | 08.06.2023 | 16.02.2022 | 17.02.2021 | 04.03.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,7 % | 0,9 % | −0,5 % | 3,2 % | 3,8 % | 7,7 % | 10,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 16,0 % | 32,7 % | −71,1 % | −13,8 % | −437,0 % | — | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.