AeroCon OÜ
- Registrikood14100878
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025577 499 €
- KMKR numberEE102088140
Üldandmed
- Ärinimi
- AeroCon OÜ
- Registrikood
- 14100878
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.08.2016
- KMKR number
- EE102088140
- Aadress
- Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Mõigu tee 5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
82/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 577 499 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 242 878 € → 577 499 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37259182811
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
| 4755 | Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük | |
| 55204 | Külaliskorterid | |
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 377 690 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 377 690 € |
| 2025 | Mööbli, valgustite, lauanõude ja muude kodutarvete jaemüük EMTAK 2025 | 161 900 € |
| 2025 | Külaliskorterid EMTAK 2025 | 27 383 € |
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 10 526 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 233 645 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 9233 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 175 454 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 7816 € |
| 2023 | Külaliskorterid EMTAK 2008 | 644 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 154 407 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 28 546 € |
| 2022 | Külaliskorterid EMTAK 2008 | 16 040 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 139 473 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 22 891 € |
| 2021 | Külaliskorterid EMTAK 2008 | 6681 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 132 175 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 26 439 € |
| 2020 | Külaliskorterid EMTAK 2008 | 3946 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 140 952 € |
| 2019 | Külaliskorterid EMTAK 2008 | 11 221 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 577 499 € | 242 878 € | 183 914 € | 198 993 € | 169 045 € | 162 560 € | 152 173 € |
| Ärikasum enne makse | 195 997 € | 126 085 € | 146 292 € | 425 340 € | 175 140 € | 104 572 € | 124 170 € |
| Aruandeaasta kasum | 195 997 € | 126 085 € | 141 312 € | 423 300 € | 173 000 € | 104 292 € | 123 820 € |
| Tööjõukulud | 35 615 € | 50 534 € | 52 232 € | 33 784 € | 19 156 € | 14 457 € | 35 982 € |
| Varad kokku | 1 653 854 € | 1 564 350 € | 1 111 136 € | 1 066 521 € | 802 694 € | 565 014 € | 272 989 € |
| sh käibevarad | 1 322 221 € | 1 229 717 € | 1 028 510 € | 1 012 117 € | 460 986 € | 223 003 € | 219 674 € |
| sh raha | 13 776 € | 55 479 € | 3062 € | 174 709 € | 5766 € | 16 885 € | 50 820 € |
| Omakapital | 1 340 399 € | 1 144 402 € | 1 018 318 € | 877 006 € | 453 706 € | 283 006 € | 176 215 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 42 752 € | 42 249 € | 46 645 € | 162 530 € | 117 073 € | 38 942 € | 45 466 € |
| Pikaajalised kohustised | 270 703 € | 377 699 € | 46 173 € | 26 985 € | 231 915 € | 243 066 € | 51 308 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,0 % | 73,2 % | 91,6 % | 82,2 % | 56,5 % | 50,1 % | 64,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 33,9 % | 51,9 % | 76,8 % | 212,7 % | 102,3 % | 64,2 % | 81,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.