Registrikaart · Äriregistri kanne 14101319
Viking Beard OÜ
- Registrikood14101319
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20253525 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Viking Beard OÜ
- Registrikood
- 14101319
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.08.2016
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 3000 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vana-Lõuna tn 39a-3
- Aadress kehtib alates
- 12.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Fedor Barbanov | 33,33 % · 1000 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Elena Barbanova | 16,67 % · 500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Nikolay Barbanov | 16,67 % · 500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Edgar Avetisyan | 16,67 % · 500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Anastasiia Barbanova | 16,67 % · 500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Nikolay Barbanov | Juhatuse liige | 23.08.2016 |
| Edgar Avetisyan | Juhatuse liige | 23.08.2016 |
| Fedor Barbanov | Juhatuse liige | 23.08.2016 |
| Elena Barbanova | Juhatuse liige | 23.08.2016 |
| Viktor Kisseljov | Menetlusdokumentide kättesaamiseks pädev isik | 12.12.2017 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Elena Barbanova | otsene osalus | 02.11.2018 |
| Nikolay Barbanov | otsene osalus | 02.11.2018 |
| Fedor Barbanov | otsene osalus | 02.11.2018 |
| Edgar Avetisyan | otsene osalus | 02.11.2018 |
| Anastasiia Barbanova | otsene osalus | 02.11.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 3525 € | +0,7 | |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+37258597946
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85599 | Muu mujal liigitamata õpe | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu mujal liigitamata õpe teenis ettevõte 2025. aastal 3525 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 3525 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 2163 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 33 359 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 73 200 € |
| 2020 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 21 000 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2022)
Majandusaasta aruandedKogu 33 359 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 33 359 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3525 € | 0,00 € | 2163 € | 33 359 € | 73 200 € | 21 000 € | 0,00 € |
| Ärikasum | −15 009 € | −33 393 € | −33 282 € | −85 817 € | −27 031 € | −42 948 € | −49 256 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −484 053 € | −33 393 € | 166 718 € | 166 022 € | −27 031 € | −42 948 € | −249 256 € |
| Aruandeaasta kasum | −484 053 € | −33 393 € | 166 718 € | 154 416 € | −27 031 € | −42 948 € | −249 256 € |
| Tööjõukulud | 15 330 € | 28 883 € | 28 691 € | 39 255 € | 46 002 € | 44 395 € | 45 643 € |
| Varad kokku | 1 408 613 € | 1 876 753 € | 1 876 285 € | 1 889 614 € | 1 916 976 € | 1 891 434 € | 2 394 828 € |
| sh käibevarad | 1482 € | 578 € | 110 € | 13 439 € | 40 176 € | 14 634 € | 78,00 € |
| sh põhivarad | 1 407 131 € | 1 876 175 € | 1 876 175 € | 1 876 175 € | 1 876 800 € | 1 876 800 € | 2 394 750 € |
| sh raha | 1472 € | 578 € | 110 € | 13 439 € | 22 176 € | 9234 € | 78,00 € |
| Omakapital | 1 334 638 € | 1 818 691 € | 1 852 084 € | 1 885 366 € | 1 730 951 € | 1 757 981 € | 2 318 880 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € | 3000 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 0,00 € | −22 216 € | −188 934 € | −343 350 € | −316 318 € | −273 371 € | −24 114 € |
| Lühiajalised kohustised | 20 325 € | 36 103 € | 20 841 € | 888 € | 3906 € | 7384 € | 2479 € |
| Pikaajalised kohustised | 53 650 € | 21 959 € | 3360 € | 3360 € | 182 119 € | 126 069 € | 73 469 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 27.06.2025 | 27.06.2024 | 29.06.2023 | 30.06.2022 | 01.07.2021 | 14.12.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,7 % | 96,9 % | 98,7 % | 99,8 % | 90,3 % | 92,9 % | 96,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −13 732,0 % | — | 7707,7 % | 462,9 % | −36,9 % | −204,5 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.