Apro line OÜ
- Registrikood14101644
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202539 859 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Apro line OÜ
- Registrikood
- 14101644
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.08.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Arbu tn 9-25
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
57/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 39 859 € | +10,4 |
| Müügitulu muutus | 39 649 € → 39 859 € | +0,2 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256262466
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 49411 | Kaubavedu maanteel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kaubavedu maanteel teenis ettevõte 2025. aastal 39 859 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 39 859 € |
| 2024 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2025 | 39 649 € |
| 2023 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 31 102 € |
| 2022 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 25 239 € |
| 2022 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2008 | 2150 € |
| 2021 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 26 578 € |
| 2020 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 39 023 € |
| 2019 | Kaubavedu maanteel EMTAK 2008 | 26 577 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 39 859 € | 39 649 € | 31 102 € | 27 389 € | 26 596 € | 39 023 € | 26 727 € |
| Ärikasum enne makse | 3155 € | 6126 € | 2052 € | 1460 € | 51,00 € | 606 € | 3211 € |
| Aruandeaasta kasum | 3155 € | 6126 € | 2052 € | 1460 € | 51,00 € | 606 € | 3211 € |
| Tööjõukulud | 11 753 € | 13 939 € | 11 701 € | 10 998 € | 10 254 € | 8821 € | 8821 € |
| Varad kokku | 25 428 € | 25 585 € | 19 408 € | 14 035 € | 12 561 € | 13 740 € | 12 220 € |
| sh käibevarad | 15 960 € | 12 319 € | 11 980 € | 9523 € | 6812 € | 10 573 € | 7096 € |
| Omakapital | 23 844 € | 20 689 € | 14 563 € | 12 512 € | 11 052 € | 11 002 € | 10 396 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 1584 € | 4896 € | 4845 € | 1523 € | 1509 € | 2738 € | 1824 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,8 % | 80,9 % | 75,0 % | 89,1 % | 88,0 % | 80,1 % | 85,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 7,9 % | 15,5 % | 6,6 % | 5,3 % | 0,2 % | 1,6 % | 12,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.