Registrikaart · Äriregistri kanne 14101839
Biospace OÜ
- Registrikood14101839
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025205 814 €
- Sellel aadressil on registreeritud 138 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Biospace OÜ
- Registrikood
- 14101839
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.08.2016
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 139e/2-8
- Aadress kehtib alates
- 03.02.2022
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| MARCIN WALASZCZYK | 90 % · 2250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Monika Sylwia Rybak | 10 % · 250 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Monika Sylwia Rybak | Juhatuse liige | 02.09.2016 |
| Marcin Walaszczyk | Juhatuse liige | 02.12.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Marcin Walaszczyk | otsene osalus | 21.10.2020 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 62 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 205 814 € | +16,9 | |
| Müügitulu muutus | 0,00 € → 205 814 € | 0 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 205 814 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 205 814 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 0,00 € |
| 2023 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 20 548 € |
| 2022 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 17 038 € |
| 2021 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 10 000 € |
| 2019 | Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 48 777 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 205 814 € | 0,00 € | 20 548 € | 17 038 € | 10 000 € | 0,00 € | 48 777 € |
| Ärikasum | 205 068 € | −879 € | 7098 € | 11 592 € | 7980 € | −2955 € | 32 406 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 205 068 € | −879 € | 7098 € | 11 592 € | 7980 € | −2963 € | 32 493 € |
| Aruandeaasta kasum | 205 068 € | −879 € | 7098 € | 11 592 € | 7980 € | −2963 € | 32 493 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 423 393 € | 217 851 € | 217 911 € | 210 878 € | 199 180 € | 191 078 € | 235 397 € |
| sh käibevarad | 423 393 € | 217 851 € | 217 911 € | 210 878 € | 199 180 € | 191 078 € | 235 397 € |
| sh raha | 60,00 € | 84,00 € | 323 € | 21,00 € | 4278 € | 202 € | 31,00 € |
| Omakapital | 412 650 € | 207 582 € | 208 461 € | 201 363 € | 189 771 € | 181 791 € | 225 891 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 205 082 € | 205 961 € | 198 863 € | 187 271 € | 179 291 € | 182 254 € | 190 898 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 743 € | 10 269 € | 9450 € | 9515 € | 9409 € | 9287 € | 5110 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 4396 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 02.04.2026 | 30.06.2025 | 07.08.2024 | 20.07.2023 | 30.06.2022 | 04.10.2021 | 30.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,5 % | 95,3 % | 95,7 % | 95,5 % | 95,3 % | 95,1 % | 96,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 99,6 % | — | 34,5 % | 68,0 % | 79,8 % | — | 66,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.