Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14110459

Whitelance OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14110459
  • Asutatud2016 (9 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202567 130 €
  • KMKR numberEE102015414
  • Sellel aadressil on registreeritud 2413 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

50/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201620182020202220242026Asutatud 08.09.2016Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 08.09.2016 2016, Esimene aruanne 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Whitelance OÜ
Registrikood
14110459
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
08.09.2016
KMKR number
EE102015414
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Narva mnt 5

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 50 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu67 130 €+12,5
Müügitulu muutus79 140 € → 67 130 €-4,6
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
62202Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €23 tuh €47 tuh €70 tuh €94 tuh €2019: 73 373 €20192020: 93 900 €93 900 €20202021: 80 760 €20212022: 76 860 €20222023: 83 764 €20232024: 79 140 €20242025: 67 130 €67 130 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus teenis ettevõte 2025. aastal 67 130 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 202567 130 €
2024Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 202579 140 €
2023Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 200883 764 €
2022Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 200876 860 €
2021Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 200880 760 €
2020Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 200893 900 €
2019Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus EMTAK 200873 373 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112017: 0020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu67 130 €79 140 €83 764 €76 860 €80 760 €93 900 €73 373 €
Ärikasum enne makse−13 977 €18 351 €−1920 €−26 492 €15 143 €25 168 €39 189 €
Aruandeaasta kasum−13 977 €18 351 €−1920 €−26 492 €15 143 €25 168 €39 189 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku237 530 €231 321 €242 822 €260 284 €271 168 €65 322 €55 194 €
sh käibevarad2795 €8566 €7047 €11 489 €9353 €62 822 €44 460 €
sh raha624 €312 €492 €10 009 €1016 €45 478 €
Omakapital51 950 €65 928 €47 577 €49 497 €75 989 €60 846 €35 678 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised60 580 €40 393 €70 245 €85 787 €70 179 €4476 €19 516 €
Pikaajalised kohustised125 000 €125 000 €125 000 €125 000 €125 000 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest21,9 %28,5 %19,6 %19,0 %28,0 %93,1 %64,6 %
Puhaskasumi määr müügitulust-20,8 %23,2 %-2,3 %-34,5 %18,8 %26,8 %53,4 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang