Registrikaart · Äriregistri kanne 14110726
Nuustaku Pruulikoda OÜ
- Registrikood14110726
- Asutatud2016 (10 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202521 941 €
- KMKR numberEE102031391
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 01.11.2026Üldandmed
Äriregister · 01.11.2026- Ärinimi
- Nuustaku Pruulikoda OÜ
- Registrikood
- 14110726
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.09.2016
- KMKR number
- EE102031391
- Osa- või aktsiakapital
- 3870 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Valga maakond, Otepää vald, Otepää linn, Tartu mnt 1
- Aadress kehtib alates
- 03.09.2021
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 01.11.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 01.11.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Peeter Kümmel | 46,51 % · 1800 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Henry Ratasepp | 31,01 % · 1200 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Adrian Robert Blake | 9,82 % · 380 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Ethel Kümmel | 4,39 % · 170 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Anton Bazõlev | 1,29 % · 50,00 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Marti Lepik | 1,29 % · 50,00 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Tiit Toomas Romet | 1,03 % · 40,00 € | Ainuomand | 29.12.2023 |
| Andres Kalle | 0,78 % · 30,00 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Ülle Kümmel | 0,52 % · 20,00 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Artur Bazõlev | 0,52 % · 20,00 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Margus Soosalu | 0,52 % · 20,00 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Liina Pilv | 0,52 % · 20,00 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Piret Ilves | 0,26 % · 10,00 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Christoph Peter Schmid | 0,26 % · 10,00 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Hannes Lauri | 0,26 % · 10,00 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Taivo Raud | 0,26 % · 10,00 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Indrek Kaarel Romet | 0,26 % · 10,00 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Rein Männiste | 0,26 % · 10,00 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
| Mart Kaas | 0,26 % · 10,00 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 01.11.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Peeter Kümmel | Juhatuse liige | 09.09.2016 |
| Henry Ratasepp | Juhatuse liige | 03.03.2021 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 01.11.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Peeter Kümmel | otsene osalus | 14.10.2018 |
| Tiit Toomas Romet | otsene osalus | 07.09.2019 |
| Piret Ilves | otsene osalus | 07.09.2019 |
| Ülle Kümmel | otsene osalus | 07.09.2019 |
| Adrian Robert Blake | otsene osalus | 07.09.2019 |
| Rein Männiste | otsene osalus | 07.09.2019 |
| Marti Lepik | otsene osalus | 07.09.2019 |
| Taivo Raud | otsene osalus | 07.09.2019 |
| Ethel Kümmel | otsene osalus | 07.09.2019 |
| Liina Pilv | otsene osalus | 19.05.2022 |
| Artur Bazõlev | otsene osalus | 19.05.2022 |
| Indrek Kaarel Romet | otsene osalus | 19.05.2022 |
| Andres Kalle | otsene osalus | 19.05.2022 |
| Mart Kaas | otsene osalus | 19.05.2022 |
| Anton Bazõlev | otsene osalus | 19.05.2022 |
| Christoph Peter Schmid | otsene osalus | 19.05.2022 |
| Henry Ratasepp | otsene osalus | 19.05.2022 |
| Margus Soosalu | otsene osalus | 19.05.2022 |
| Hannes Lauri | otsene osalus | 19.05.2022 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 38 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 10 aastat registris | +25 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 21 941 € | +8 | |
| Müügitulu muutus | 56 468 € → 21 941 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 01.11.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37255511990
- Veebilehtnuustakubrewery.com
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46341 | Alkohoolsete jookide hulgimüük | Põhitegevusala |
| 96999 | Muu mujal liigitamata teenindus |
Allikas: Äriregister, seisuga 01.11.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Alkohoolsete jookide hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 20 530 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2025 | 20 530 € |
| 2025 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 1411 € |
| 2024 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2025 | 55 462 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 1006 € |
| 2023 | Õlletootmine EMTAK 2008 | 43 417 € |
| 2023 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 13 896 € |
| 2023 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 10 653 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgikaubandus EMTAK 2008 | 3981 € |
| 2022 | 1105 EMTAK 2008 | 35 827 € |
| 2022 | Alkohoolsete jookide hulgimüük EMTAK 2008 | 32 900 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 2578 € |
| 2021 | 1105 EMTAK 2008 | 19 609 € |
| 2020 | 1105 EMTAK 2008 | 19 800 € |
| 2019 | Õlletootmine EMTAK 2008 | 20 293 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Tegevusload ja majandustegevusteated
Majandustegevuse register| Tegevusala | Liik | Staatus | Kehtiv alates |
|---|---|---|---|
| Hulgikaubandus Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 14.06.2018 |
| Toitlustamine Kaubandus | Majandustegevusteade | Kehtiv | 03.07.2021 |
Allikas: majandustegevuse register (TTJA). Tegevusluba või majandustegevusteade on nõutav osal tegevusaladel — ehituses, veonduses, turvateenuses, finantsvahenduses. Nimekirjas on ka peatatud load, staatus on iga rea juures.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 21 941 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 21 941 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruandedNäita tabelit (9 aastat)
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 21 941 € | 56 468 € | 71 947 € | 71 307 € | 19 609 € | 19 800 € | 20 293 € |
| Ärikasum | −23 902 € | −5224 € | 3646 € | −24 763 € | −41 388 € | 2765 € | −29 223 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 13 782 € | −5224 € | 1510 € | −24 763 € | −41 443 € | 2765 € | −29 222 € |
| Aruandeaasta kasum | 13 782 € | −5224 € | 1510 € | −24 763 € | −41 443 € | 2765 € | −29 222 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 2617 € | 7300 € | 12 092 € | 6849 € | 3746 € | 8028 € |
| Põhivarade kulum | 17 071 € | 19 149 € | 20 665 € | 17 550 € | 9605 € | 5679 € | 3649 € |
| Varad kokku | 59 310 € | 86 672 € | 102 303 € | 106 227 € | 92 259 € | 90 932 € | 40 515 € |
| sh käibevarad | 35 223 € | 45 513 € | 36 940 € | 49 720 € | 18 202 € | 33 398 € | 21 255 € |
| sh põhivarad | 24 087 € | 41 159 € | 65 363 € | 56 507 € | 74 057 € | 57 534 € | 19 260 € |
| sh raha | 541 € | 4956 € | 1189 € | 16 671 € | 749 € | 20 185 € | 10 982 € |
| Omakapital | 7826 € | −9146 € | −16 232 € | −19 032 € | 3150 € | 25 683 € | 18 492 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 3870 € | 3870 € | 3870 € | 3860 € | 3620 € | 3620 € | 3620 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −63 604 € | −58 380 € | −59 890 € | −35 127 € | 6316 € | 4530 € | 0,00 € |
| Lühiajalised kohustised | 12 399 € | 17 909 € | 15 966 € | 17 106 € | 7280 € | 20 920 € | 3095 € |
| Pikaajalised kohustised | 39 085 € | 77 909 € | 102 569 € | 108 153 € | 81 829 € | 44 329 € | 18 928 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | −6831 € | 13 925 € | 24 311 € | −7213 € | −31 783 € | 8444 € | −25 574 € |
| Aruanne esitatud | 24.09.2026 | 17.08.2025 | 29.05.2024 | 05.07.2023 | 01.08.2022 | 09.06.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 13,2 % | −10,6 % | −15,9 % | −17,9 % | 3,4 % | 28,2 % | 45,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 62,8 % | −9,3 % | 2,1 % | −34,7 % | −211,3 % | 14,0 % | −144,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Majandusaasta aruanded
e-äriregisterAruanded on esitatud registrile alljärgnevate aastate kohta. Aasta peale vajutades avaneb selle aasta aruanne PDF-failina e-äriregistris, kust ta pärineb.
- 2025
- 2024
- 2023
- 2022
- 2021
- 2020
- 2019
Allikas: e-äriregistri ettevõtjaportaal. Faile me ise ei säilita.
Maksuvõlg
EMTA · 01.11.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 01.11.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
- 28.09.20261 muudatus
Väli Varem Nüüd Allikas Viimane esitatud aruanne 2024 2025 Äriregister
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.