Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14112292

Cointraffic OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14112292
  • Asutatud2016 (9 a)
  • Töötajaid 20254
  • Müügitulu 20252 092 721 €
  • KMKR numberEE101912372
  • Sellel aadressil on registreeritud 67 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

52/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201620182020202220242026Asutatud 12.09.2016Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 12.09.2016 2016, Esimene aruanne 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Cointraffic OÜ
Registrikood
14112292
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
12.09.2016
KMKR number
EE101912372
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 13

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 52 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv4 töötajat viimases aruandes+4
Müügitulu2 092 721 €+20
Müügitulu muutus3 971 127 € → 2 092 721 €-14,2
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
73121Reklaami vahendamine meediasPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €993 tuh €2 mln €3 mln €4 mln €2019: 1 421 770 €20192020: 1 283 339 €20202021: 2 842 678 €20212022: 2 326 658 €20222023: 1 926 246 €20232024: 3 971 127 €3 971 127 €20242025: 2 092 721 €2 092 721 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Reklaami vahendamine meedias teenis ettevõte 2025. aastal 2 092 721 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Reklaami vahendamine meedias EMTAK 20252 092 721 €
2024Reklaami vahendamine meedias EMTAK 20253 971 127 €
2023Reklaami vahendamine meedias EMTAK 20081 926 246 €
2022Reklaami vahendamine meedias EMTAK 20082 326 658 €
2021Reklaami vahendamine meedias EMTAK 20082 842 678 €
2020Reklaami vahendamine meedias EMTAK 20081 279 484 €
2020Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20083855 €
2019Reklaami vahendamine meedias EMTAK 20081 417 915 €
2019Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 20083855 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
061217232017: 820172018: 2020182019: 232320192020: 820202021: 820212022: 720222023: 620232024: 420242025: 442025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20254
20244
20236
20227
20218
20208
201923
201820
20178

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu2 110 983 €4 008 537 €1 943 568 €2 344 626 €2 864 120 €1 283 339 €1 421 770 €
Ärikasum enne makse30 454 €955 671 €488 702 €799 387 €897 006 €−298 383 €−303 262 €
Aruandeaasta kasum30 454 €742 654 €469 167 €541 454 €824 206 €−329 323 €−335 207 €
Tööjõukulud256 381 €335 399 €304 860 €359 393 €533 683 €340 671 €723 315 €
Varad kokku502 546 €875 979 €924 669 €811 506 €1 529 441 €923 482 €1 182 929 €
sh käibevarad499 416 €872 368 €920 396 €782 080 €1 527 778 €917 435 €1 167 551 €
sh raha485 407 €843 383 €898 597 €741 505 €1 430 220 €788 472 €1 113 670 €
Omakapital197 499 €167 045 €474 391 €125 224 €718 770 €341 764 €861 147 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised305 047 €708 934 €450 278 €686 282 €810 671 €581 718 €321 782 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)44678823
Omakapitali osakaal varadest39,3 %19,1 %51,3 %15,4 %47,0 %37,0 %72,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust1,4 %18,5 %24,1 %23,1 %28,8 %-25,7 %-23,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang