Registrikaart · Äriregistri kanne 14114977
QualityNetwork OÜ
- Registrikood14114977
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025202 410 €
- Sellel aadressil on registreeritud 137 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- QualityNetwork OÜ
- Registrikood
- 14114977
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 15.09.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Karu tn 14-8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 202 410 € | +16,9 | |
| Müügitulu muutus | 145 906 € → 202 410 € | +11,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+254746366651
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 61101 | Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused teenis ettevõte 2025. aastal 202 410 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused EMTAK 2025 | 202 410 € |
| 2024 | Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused EMTAK 2025 | 145 906 € |
| 2023 | Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused EMTAK 2008 | 173 287 € |
| 2022 | Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused EMTAK 2008 | 362 036 € |
| 2021 | Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused EMTAK 2008 | 966 008 € |
| 2020 | Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused EMTAK 2008 | 864 600 € |
| 2019 | Elektroonilise side teenused fikseeritud või traadita sidevõrgus ja satelliitsideteenused EMTAK 2008 | 799 308 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 202 410 € | 145 906 € | 173 287 € | 362 036 € | 966 008 € | 864 600 € | 799 308 € |
| Ärikasum enne makse | 4989 € | 9342 € | −49 559 € | −22 380 € | −128 767 € | 277 097 € | 51 574 € |
| Aruandeaasta kasum | 4989 € | 9342 € | −49 559 € | −22 380 € | −128 767 € | 277 097 € | 51 574 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | — | — | — | — | — |
| Varad kokku | 186 994 € | 182 005 € | 172 663 € | 216 099 € | 235 603 € | 364 370 € | 74 173 € |
| sh käibevarad | 186 994 € | 182 005 € | 172 663 € | 216 099 € | 235 603 € | 364 370 € | 74 173 € |
| sh raha | 17 635 € | 12 646 € | 3304 € | 46 740 € | 66 244 € | 194 370 € | 74 173 € |
| Omakapital | 170 974 € | 165 985 € | 156 643 € | 200 123 € | 222 503 € | 351 270 € | 74 173 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 16 020 € | 16 020 € | 16 020 € | 15 976 € | 13 100 € | 13 100 € | — |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,4 % | 91,2 % | 90,7 % | 92,6 % | 94,4 % | 96,4 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 2,5 % | 6,4 % | -28,6 % | -6,2 % | -13,3 % | 32,0 % | 6,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.