Registrikaart · Äriregistri kanne 14115385
MEDIAFRAME OÜ
- Registrikood14115385
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202569 960 €
- KMKR numberEE101909437
- Sellel aadressil on registreeritud 62 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MEDIAFRAME OÜ
- Registrikood
- 14115385
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.09.2016
- KMKR number
- EE101909437
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 67a
- Aadress kehtib alates
- 12.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Evgeny Erlikh | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Evgeny Erlikh | Juhatuse liige | 22.05.2020 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Evgeny Erlikh | otsene osalus | 30.03.2021 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 40 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 69 960 € | +12,6 | |
| Müügitulu muutus | 401 545 € → 69 960 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37125127208
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 60201 | Televisiooniteenused ja videote levitamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Televisiooniteenused ja videote levitamine teenis ettevõte 2025. aastal 69 960 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Televisiooniteenused ja videote levitamine EMTAK 2025 | 69 960 € |
| 2024 | Televisiooniteenused ja videote levitamine EMTAK 2025 | 401 545 € |
| 2023 | Televisiooniteenused ja videote levitamine EMTAK 2008 | 913 022 € |
| 2022 | Televisiooniteenused ja videote levitamine EMTAK 2008 | 327 309 € |
| 2021 | Televisiooniteenused ja videote levitamine EMTAK 2008 | 176 003 € |
| 2020 | Televisiooniteenused ja videote levitamine EMTAK 2008 | 254 693 € |
| 2019 | Televisiooniteenused ja videote levitamine EMTAK 2008 | 259 746 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 69 960 € ehk 100 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Müük Euroopa Liidu riikidele, muud | 63 922 € |
| Ameerika Ühendriigid | 6038 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 69 960 € | 401 545 € | 913 022 € | 327 309 € | 176 003 € | 254 693 € | 259 746 € |
| Ärikasum | −38 240 € | 20 566 € | 238 873 € | −58 237 € | 37 423 € | 69 082 € | 83 049 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −40 130 € | 38 668 € | 239 222 € | −56 684 € | 37 757 € | 69 097 € | 83 066 € |
| Aruandeaasta kasum | −40 130 € | −19 766 € | 239 222 € | −66 230 € | 37 757 € | 69 097 € | 79 139 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | 5900 € | 5900 € | 5900 € | 3720 € | — | — | — |
| Varad kokku | 118 355 € | 205 014 € | 314 821 € | 96 203 € | 199 368 € | 204 591 € | 162 269 € |
| sh käibevarad | 106 555 € | 187 314 € | 291 221 € | 58 036 € | 186 981 € | 188 484 € | 162 269 € |
| sh põhivarad | 11 800 € | 17 700 € | 23 600 € | 38 167 € | 12 387 € | 16 107 € | — |
| sh raha | 95 762 € | 187 219 € | 291 221 € | 57 081 € | 186 874 € | 188 342 € | 159 721 € |
| Omakapital | 2500 € | 42 630 € | 307 396 € | 88 174 € | 194 404 € | 191 647 € | 150 550 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 39 880 € | 59 646 € | 65 424 € | 151 654 € | 153 897 € | 119 800 € | 68 661 € |
| Lühiajalised kohustised | 115 855 € | 162 384 € | 7425 € | 8029 € | 4964 € | 12 944 € | 11 719 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | −32 340 € | 26 466 € | 244 773 € | −54 517 € | — | — | — |
| Aruanne esitatud | 20.03.2026 | 26.03.2025 | 23.04.2024 | 13.03.2023 | 27.03.2022 | 27.04.2021 | 29.04.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 2,1 % | 20,8 % | 97,6 % | 91,7 % | 97,5 % | 93,7 % | 92,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −57,4 % | −4,9 % | 26,2 % | −20,2 % | 21,5 % | 27,1 % | 30,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.