Alambari OÜ
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2942 € seisuga 05.09.2026.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14115557
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 202547 794 €
- KMKR numberEE102069253
Üldandmed
- Ärinimi
- Alambari OÜ
- Registrikood
- 14115557
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 16.09.2016
- KMKR number
- EE102069253
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tulbi tn 9
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
29/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 47 794 € | +11,1 |
| Müügitulu muutus | 49 977 € → 47 794 € | -1,3 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 2942 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +3725158020
- Mobiil +37258198688
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56111 | Restoranide ja kohvikute tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Restoranide ja kohvikute tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 47 794 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 47 794 € |
| 2024 | Restoranide ja kohvikute tegevus EMTAK 2025 | 49 977 € |
| 2023 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 55 792 € |
| 2022 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 53 977 € |
| 2021 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 65 141 € |
| 2020 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 50 804 € |
| 2019 | Restoranid jm toitlustuskohad EMTAK 2008 | 24 789 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 47 794 € | 49 977 € | 55 792 € | 53 977 € | 65 141 € | 50 804 € | 24 789 € |
| Ärikasum enne makse | −3130 € | 105 € | 56,00 € | 1388 € | −1200 € | −1510 € | 2766 € |
| Aruandeaasta kasum | −3130 € | 105 € | 56,00 € | 1388 € | −1200 € | −1510 € | 2766 € |
| Tööjõukulud | 25 170 € | 21 326 € | 20 116 € | 21 095 € | 16 980 € | 19 866 € | 25 903 € |
| Varad kokku | 33 692 € | 7582 € | 6846 € | 7174 € | 10 789 € | 10 931 € | 14 992 € |
| sh käibevarad | 33 692 € | 7582 € | 6846 € | 5614 € | 7669 € | 6251 € | 8752 € |
| sh raha | 3331 € | 1539 € | 1875 € | 446 € | 231 € | 145 € | — |
| Omakapital | −1525 € | 1605 € | 1500 € | 1444 € | 2556 € | 3756 € | 5266 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 35 217 € | 5977 € | 5346 € | 5730 € | 8233 € | 7175 € | 9726 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | -4,5 % | 21,2 % | 21,9 % | 20,1 % | 23,7 % | 34,4 % | 35,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -6,5 % | 0,2 % | 0,1 % | 2,6 % | -1,8 % | -3,0 % | 11,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 2942 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.