Registrikaart · Äriregistri kanne 14119466
Contriber Labs OÜ
- Registrikood14119466
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 202473 355 €
- KMKR numberEE101936293
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Contriber Labs OÜ
- Registrikood
- 14119466
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 23.09.2016
- KMKR number
- EE101936293
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Raekoja plats 16
- Aadress kehtib alates
- 06.01.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Contriber One OÜ | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 27.11.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Rein Lemberpuu | Juhatuse liige | 27.11.2023 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Rein Lemberpuu | kõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige | 02.10.2018 |
| Rain Kivisik | kaudne osalus | 02.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 40 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 73 355 € | +12,8 | |
| Müügitulu muutus | 267 137 € → 73 355 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 85599 | Muu mujal liigitamata õpe | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu mujal liigitamata õpe teenis ettevõte 2024. aastal 73 355 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2025 | 73 355 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 267 137 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 491 208 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 355 006 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 113 107 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata õpe EMTAK 2008 | 97 774 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 42 760 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 3 |
| 2017 | 4 |
| 2016 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 73 355 € | 267 137 € | 491 208 € | 355 006 € | 113 107 € | 140 534 € |
| Ärikasum | 15 280 € | −28 922 € | 88 048 € | 184 013 € | 2388 € | −949 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 70 811 € | −28 919 € | 88 056 € | 184 019 € | 2389 € | −949 € |
| Aruandeaasta kasum | 70 811 € | −28 919 € | 88 056 € | 184 019 € | 2389 € | −949 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 13 701 € | 67 644 € | 57 309 € | 58 174 € | 37 206 € |
| Põhivarade kulum | 54 084 € | 45 515 € | 32 188 € | 1322 € | 616 € | 416 € |
| Varad kokku | 433 633 € | 491 607 € | 522 861 € | 416 450 € | 231 240 € | 87 265 € |
| sh käibevarad | 24 841 € | 28 732 € | 106 237 € | 105 978 € | 46 405 € | 19 237 € |
| sh põhivarad | 408 792 € | 462 875 € | 416 624 € | 310 472 € | 184 835 € | 68 028 € |
| sh raha | 42,00 € | 3,00 € | 38 382 € | 79 022 € | 12 163 € | 9497 € |
| Omakapital | 158 245 € | 87 434 € | 116 353 € | 28 296 € | −155 723 € | −158 112 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 84 934 € | 113 853 € | 25 797 € | −158 223 € | −160 612 € | −159 663 € |
| Lühiajalised kohustised | 49 819 € | 114 173 € | 100 508 € | 388 154 € | 386 963 € | 245 377 € |
| Pikaajalised kohustised | 225 569 € | 290 000 € | 306 000 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 69 364 € | 16 593 € | 120 236 € | 185 335 € | 3004 € | −533 € |
| Aruanne esitatud | 25.09.2025 | 21.07.2024 | 01.02.2024 | 05.01.2023 | 21.06.2022 | 16.06.2022 |
| Omakapitali osakaal varadest | 36,5 % | 17,8 % | 22,3 % | 6,8 % | −67,3 % | −181,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 96,5 % | −10,8 % | 17,9 % | 51,8 % | 2,1 % | −0,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.