RUSTMET OÜ
- Registrikood14127313
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202558 897 €
- KMKR numberEE101914545
Üldandmed
- Ärinimi
- RUSTMET OÜ
- Registrikood
- 14127313
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 06.10.2016
- KMKR number
- EE101914545
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Koppelmaa küla, Voore tee 20
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
68/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 58 897 € | +11,9 |
| Müügitulu muutus | 41 588 € → 58 897 € | +12,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256686167
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25531 | Mehaaniline metallitöötlus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mehaaniline metallitöötlus teenis ettevõte 2025. aastal 58 897 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 58 897 € |
| 2024 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 41 588 € |
| 2023 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 48 109 € |
| 2022 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 28 587 € |
| 2021 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 16 820 € |
| 2020 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 5459 € |
| 2019 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 2297 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 58 897 € | 41 588 € | 48 109 € | 28 587 € | 16 820 € | 5459 € | 2297 € |
| Ärikasum enne makse | 16 177 € | 8469 € | 8034 € | 5431 € | −288 € | 1476 € | −86,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 13 695 € | 7788 € | 7762 € | 5431 € | −288 € | 1476 € | −86,00 € |
| Tööjõukulud | 19 947 € | 14 761 € | 15 301 € | 11 537 € | 868 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 40 117 € | 37 161 € | 33 036 € | 12 246 € | 6549 € | 3723 € | 2682 € |
| sh käibevarad | 31 785 € | 25 354 € | 21 988 € | 12 246 € | 6549 € | 3723 € | 2682 € |
| sh raha | 2328 € | — | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 27 826 € | 22 932 € | 17 994 € | 11 322 € | 5891 € | 3679 € | 2202 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 12 291 € | 14 229 € | 8412 € | 924 € | 658 € | 44,00 € | 480 € |
| Pikaajalised kohustised | — | 0,00 € | 6630 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 69,4 % | 61,7 % | 54,5 % | 92,5 % | 90,0 % | 98,8 % | 82,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 23,3 % | 18,7 % | 16,1 % | 19,0 % | -1,7 % | 27,0 % | -3,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.