Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14127738

Rannafarmer OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14127738
  • Asutatud2016 (9 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 202537 070 €
  • KMKR numberEE101915298

Usaldusväärsuse indeks

68/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201620182020202220242026Asutatud 06.10.2016Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 06.10.2016 2016, Esimene aruanne 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Rannafarmer OÜ
Registrikood
14127738
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
06.10.2016
KMKR number
EE101915298
Aadress
Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Kassari küla, Ülemäe

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu37 070 €+10,1
Müügitulu muutus25 194 € → 37 070 €+14,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €9268 €19 tuh €28 tuh €37 tuh €2019: 3921 €20192020: 7997 €20202021: 7186 €20212022: 5870 €20222023: 17 915 €20232024: 25 194 €20242025: 37 070 €37 070 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu veislaste ja pühvlikasvatus teenis ettevõte 2025. aastal 23 606 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 202523 606 €
2025Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 20258552 €
2025Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 20254172 €
2025Lamba- ja kitsekasvatus EMTAK 2025740 €
2024Hoonehalduse kombineeritud teenus EMTAK 20259383 €
2024Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20257296 €
2024Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 20256592 €
2024Lamba- ja kitsekasvatus EMTAK 20251923 €
2023Lamba- ja kitsekasvatus EMTAK 200811 047 €
2023Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20084248 €
2023Muude mitmeaastaste taimede kasvatus EMTAK 20082620 €
2022Lamba- ja kitsekasvatus EMTAK 20085025 €
2022Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008845 €
2021Lamba- ja kitsekasvatus EMTAK 20084962 €
2021Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20082224 €
2020Lamba- ja kitsekasvatus EMTAK 20085772 €
2020Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20082225 €
2019Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20082852 €
2019Lamba- ja kitsekasvatus EMTAK 20081069 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112017: 020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 1120232024: 120242025: 112025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20220
20210
20200
20190
20180
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu37 070 €25 194 €17 915 €5870 €7186 €7997 €3921 €
Ärikasum enne makse24 966 €207 124 €5107 €21 461 €26 984 €−3159 €22 630 €
Aruandeaasta kasum22 145 €207 124 €5107 €21 461 €26 984 €−3159 €22 630 €
Tööjõukulud14 895 €11 392 €16 615 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku318 324 €342 198 €129 848 €112 081 €69 032 €48 489 €43 614 €
sh käibevarad212 539 €19 605 €20 281 €20 207 €11 563 €8956 €2235 €
sh raha44 359 €2178 €
Omakapital303 639 €297 048 €89 924 €84 817 €63 290 €36 306 €39 464 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised14 685 €15 900 €8374 €26 714 €5192 €7933 €200 €
Pikaajalised kohustised0,00 €29 250 €31 550 €550 €550 €4250 €3950 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1110000
Omakapitali osakaal varadest95,4 %86,8 %69,3 %75,7 %91,7 %74,9 %90,5 %
Puhaskasumi määr müügitulust59,7 %822,1 %28,5 %365,6 %375,5 %-39,5 %577,1 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang