Zinger Shipping OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 123 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14128548
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20241
- Müügitulu 20242 064 378 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Zinger Shipping OÜ
- Registrikood
- 14128548
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.10.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Endla tn 4
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
49/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 2 064 378 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 30 420 686 € → 2 064 378 € | -15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Telefon +3800675554500
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 50201 | Kaubavedu merel ja rannavetes | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Kaubavedu merel ja rannavetes teenis ettevõte 2024. aastal 2 064 378 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2024 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2025 | 2 064 378 € |
| 2023 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2025 | 30 420 686 € |
| 2022 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2025 | 100 417 252 € |
| 2021 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2008 | 71 532 443 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hulgimüük EMTAK 2008 | 39 033 095 € |
| 2020 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2008 | 31 211 534 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hulgimüük EMTAK 2008 | 5 245 755 € |
| 2020 | Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 2 446 206 € |
| 2020 | Muud veetransporti teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 408 914 € |
| 2019 | Kaubavedu merel ja rannavetes EMTAK 2008 | 45 061 996 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hulgimüük EMTAK 2008 | 3 632 307 € |
| 2019 | Muud veetransporti teenindavad tegevusalad EMTAK 2008 | 1 976 068 € |
| 2019 | Veetranspordivahendite rentimine ja kasutusrent EMTAK 2008 | 1 105 381 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 065 154 € | 31 158 347 € | 104 284 032 € | 112 013 348 € | 39 316 230 € | 52 659 194 € |
| Ärikasum enne makse | −941 136 € | 119 106 € | −1 698 865 € | 1 628 987 € | 483 794 € | 413 085 € |
| Aruandeaasta kasum | −941 136 € | 119 106 € | −1 698 865 € | 1 628 987 € | 483 794 € | 413 085 € |
| Tööjõukulud | 13 000 € | 4418 € | 10 085 € | 11 717 € | 0,00 € | 15 865 € |
| Varad kokku | 26 072 € | 1 270 266 € | 6 791 896 € | 2 640 592 € | 3 595 461 € | 2 533 996 € |
| sh käibevarad | 26 072 € | 1 270 266 € | 6 791 896 € | 2 640 592 € | 3 595 461 € | 2 531 496 € |
| sh raha | 26 072 € | 124 266 € | 1 445 624 € | 352 113 € | 3 023 020 € | 779 165 € |
| Omakapital | 26 072 € | 967 208 € | 848 102 € | 2 546 967 € | 917 980 € | 434 186 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 303 058 € | 5 943 794 € | 93 625 € | 2 677 481 € | 2 099 810 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 76,1 % | 12,5 % | 96,5 % | 25,5 % | 17,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -45,6 % | 0,4 % | -1,6 % | 1,5 % | 1,2 % | 0,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.