KAU Invest OÜ
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3472 € seisuga 05.09.2026.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14128554
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20240
- Müügitulu 20232400 €
- KMKR numberEE102028809
Üldandmed
- Ärinimi
- KAU Invest OÜ
- Registrikood
- 14128554
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.10.2016
- KMKR number
- EE102028809
- Aadress
- Viljandi maakond, Viljandi vald, Viiratsi alevik, Sõpruse tn 30
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
18/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 2400 € | 0 |
| Müügitulu muutus | võrdlusaastat ei ole | 0 |
| Maksuvõlg | nimekirjas 3472 € | -15 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256975495
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 01421 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu veislaste ja pühvlikasvatus teenis ettevõte 2023. aastal 2400 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 2400 € |
| 2021 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 1630 € |
| 2020 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 8545 € |
| 2019 | Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 2008 | 4215 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 2400 € | 0,00 € | 1630 € | 8545 € | 4215 € |
| Ärikasum enne makse | 0,00 € | 596 € | −11 489 € | −12 512 € | 2092 € | 1064 € |
| Aruandeaasta kasum | 0,00 € | 596 € | −11 489 € | −12 512 € | 2092 € | 1064 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 2500 € | 36 833 € | 38 650 € | 41 942 € | 48 460 € | 32 243 € |
| sh käibevarad | 2500 € | 30 274 € | 30 732 € | 29 250 € | 24 054 € | 10 741 € |
| sh raha | 2500 € | 2030 € | 2912 € | 2665 € | 2271 € | 8347 € |
| Omakapital | 2500 € | 10 011 € | 9415 € | 20 905 € | 33 418 € | 31 326 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 26 822 € | 29 235 € | 21 037 € | 15 042 € | 917 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 27,2 % | 24,4 % | 49,8 % | 69,0 % | 97,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | 24,8 % | — | -767,6 % | 24,5 % | 25,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3472 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.