Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14128554

KAU Invest OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlg 3472 €
  • Registrikood14128554
  • Asutatud2016 (9 a)
  • Töötajaid 20240
  • Müügitulu 20232400 €
  • KMKR numberEE102028809
  • EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3472 € seisuga 05.09.2026.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

18/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201620182020202220242026Asutatud 07.10.2016Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 07.10.2016 2016, Esimene aruanne 2017, Viimane aruanne 2024, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
KAU Invest OÜ
Registrikood
14128554
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
07.10.2016
KMKR number
EE102028809
Aadress
Viljandi maakond, Viljandi vald, Viiratsi alevik, Sõpruse tn 30

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 18 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu2400 €0
Müügitulu muutusvõrdlusaastat ei ole0
Maksuvõlgnimekirjas 3472 €-15
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
01421Muu veislaste ja pühvlikasvatusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €2136 €4273 €6409 €8545 €20198545 €20202021ei kajastu20222400 €2023
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muu veislaste ja pühvlikasvatus teenis ettevõte 2023. aastal 2400 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2023Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20082400 €
2021Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20081630 €
2020Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20088545 €
2019Muu veislaste ja pühvlikasvatus EMTAK 20084215 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001110201720182019202020212022202302024
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja202420232022202120202019
Müügitulu0,00 €2400 €0,00 €1630 €8545 €4215 €
Ärikasum enne makse0,00 €596 €−11 489 €−12 512 €2092 €1064 €
Aruandeaasta kasum0,00 €596 €−11 489 €−12 512 €2092 €1064 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Varad kokku2500 €36 833 €38 650 €41 942 €48 460 €32 243 €
sh käibevarad2500 €30 274 €30 732 €29 250 €24 054 €10 741 €
sh raha2500 €2030 €2912 €2665 €2271 €8347 €
Omakapital2500 €10 011 €9415 €20 905 €33 418 €31 326 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised0,00 €26 822 €29 235 €21 037 €15 042 €917 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)000000
Omakapitali osakaal varadest100,0 %27,2 %24,4 %49,8 %69,0 %97,2 %
Puhaskasumi määr müügitulust24,8 %−767,6 %24,5 %25,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 3472 € seisuga 05.09.2026.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang