Registrikaart · Äriregistri kanne 14129855
MELIOREST OÜ
- Registrikood14129855
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202572 694 €
- KMKR numberEE101992321
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- MELIOREST OÜ
- Registrikood
- 14129855
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 10.10.2016
- KMKR number
- EE101992321
- Aadress
- Harju maakond, Harku vald, Liikva küla, Jõe tee 28
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 72 694 € | +12,8 | |
| Müügitulu muutus | 69 137 € → 72 694 € | +1,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 70201 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine teenis ettevõte 2025. aastal 72 694 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 72 694 € |
| 2024 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2025 | 69 137 € |
| 2023 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 67 200 € |
| 2022 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 47 850 € |
| 2021 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 33 600 € |
| 2020 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 54 615 € |
| 2019 | Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine EMTAK 2008 | 52 909 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 74 625 € | 69 431 € | 67 400 € | 47 850 € | 33 600 € | 54 615 € | 52 909 € |
| Ärikasum enne makse | −4985 € | −17 195 € | −3738 € | 34 178 € | 20 751 € | 63 049 € | 62 545 € |
| Aruandeaasta kasum | −4985 € | −17 383 € | −3824 € | 27 693 € | 16 009 € | 44 471 € | 62 545 € |
| Tööjõukulud | 45 486 € | 34 333 € | 34 824 € | 0,00 € | 8974 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 137 580 € | 140 246 € | 157 651 € | 159 475 € | 161 694 € | 167 217 € | 122 340 € |
| sh käibevarad | 133 600 € | 139 930 € | 157 126 € | 159 401 € | 161 456 € | 166 775 € | 121 589 € |
| sh raha | 13 078 € | 23 899 € | 12 239 € | 4437 € | 3423 € | 3939 € | — |
| Omakapital | 131 889 € | 136 874 € | 154 257 € | 158 081 € | 161 205 € | 165 196 € | 120 725 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 5691 € | 3372 € | 3394 € | 1394 € | 489 € | 2021 € | 1615 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,9 % | 97,6 % | 97,8 % | 99,1 % | 99,7 % | 98,8 % | 98,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -6,7 % | -25,0 % | -5,7 % | 57,9 % | 47,6 % | 81,4 % | 118,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.