Turundusinfo

Pilveradar OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14133957
  • Asutatud2016 (9 a)
  • Töötajaid 20251
  • Müügitulu 2025136 975 €
  • KMKR numberEE102429961

Üldandmed

Ärinimi
Pilveradar OÜ
Registrikood
14133957
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
14.10.2016
KMKR number
EE102429961
Aadress
Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Hundi tee 21

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

70/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv1 töötajat viimases aruandes+1
Müügitulu136 975 €+15,3
Müügitulu muutus100 376 € → 136 975 €+10,9
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
62101ProgrammeeriminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2021: 12 600 €2022: 99 943 €2023: 71 918 €2024: 100 376 €2025: 136 975 €136 975 €20212022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 136 975 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Programmeerimine EMTAK 2025136 975 €
2024Programmeerimine EMTAK 2025100 376 €
2023Programmeerimine EMTAK 200871 918 €
2022Programmeerimine EMTAK 200899 943 €
2021Programmeerimine EMTAK 200812 600 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2017: 02018: 02019: 02020: 02021: 112022: 12023: 12024: 12025: 11201720182019202020212022202320242025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20251
20241
20231
20221
20211
20200
20190
20180
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu136 975 €100 376 €71 918 €99 943 €12 600 €
Ärikasum enne makse51 704 €23 368 €34 392 €46 439 €6245 €0,00 €0,00 €
Aruandeaasta kasum43 242 €23 368 €34 392 €46 439 €6245 €0,00 €0,00 €
Tööjõukulud20 462 €29 968 €15 657 €19 509 €3054 €0,00 €0,00 €
Varad kokku137 029 €117 787 €103 515 €75 424 €52 263 €0,00 €0,00 €
sh käibevarad91 520 €64 080 €44 220 €68 690 €49 896 €0,00 €0,00 €
sh raha31 854 €9329 €4730 €2932 €9840 €
Omakapital125 504 €112 262 €89 576 €55 184 €8745 €0,00 €0,00 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised11 525 €5525 €13 939 €4240 €4018 €0,00 €0,00 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €0,00 €16 000 €39 500 €0,00 €0,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)1111100
Omakapitali osakaal varadest91,6 %95,3 %86,5 %73,2 %16,7 %
Puhaskasumi määr müügitulust31,6 %23,3 %47,8 %46,5 %49,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang