Registrikaart · Äriregistri kanne 14136418
Biolekt OÜ
- Registrikood14136418
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 20254 612 510 €
- KMKR numberEE101923141
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Biolekt OÜ
- Registrikood
- 14136418
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 19.10.2016
- KMKR number
- EE101923141
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Nõmme tee 6
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 70 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 4 612 510 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 4 247 198 € → 4 612 510 € | +2,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725017189
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46381 | Muude toidukaupade hulgimüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muude toidukaupade hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 4 612 510 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muude toidukaupade hulgimüük EMTAK 2025 | 4 612 510 € |
| 2024 | Muude toidukaupade hulgimüük EMTAK 2025 | 4 247 198 € |
| 2023 | Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 4 219 972 € |
| 2022 | Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 4 139 093 € |
| 2021 | Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 3 581 560 € |
| 2020 | Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 3 385 331 € |
| 2019 | Mujal liigitamata toidukaupade hulgimüük EMTAK 2008 | 3 269 674 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 5 |
| 2023 | 5 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 6 |
| 2020 | 6 |
| 2019 | 5 |
| 2018 | 6 |
| 2017 | 4 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 612 510 € | 4 247 198 € | 4 219 972 € | 4 139 093 € | 3 581 560 € | 3 385 331 € | 3 269 674 € |
| Ärikasum enne makse | 282 343 € | 289 241 € | 249 070 € | 230 107 € | 209 834 € | 193 490 € | 157 107 € |
| Aruandeaasta kasum | 248 497 € | 267 516 € | 238 868 € | 138 800 € | 172 375 € | 175 956 € | 120 242 € |
| Tööjõukulud | 159 699 € | 139 620 € | 145 879 € | 127 247 € | 106 195 € | 130 092 € | 124 642 € |
| Varad kokku | 1 241 113 € | 1 092 098 € | 915 226 € | 1 088 459 € | 1 045 398 € | 1 029 914 € | 843 029 € |
| sh käibevarad | 1 195 681 € | 1 019 380 € | 835 338 € | 938 143 € | 920 477 € | 896 107 € | 706 599 € |
| sh raha | 493 753 € | 334 420 € | 87 145 € | 70 053 € | 253 478 € | 364 311 € | 187 836 € |
| Omakapital | 664 779 € | 536 282 € | 418 766 € | 279 898 € | 541 098 € | 518 723 € | 417 767 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2800 € | 2800 € | 2800 € | 2800 € | 2800 € | 2800 € | 2800 € |
| Lühiajalised kohustised | 576 334 € | 555 816 € | 496 460 € | 808 561 € | 504 300 € | 511 191 € | 425 262 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 5 |
| Omakapitali osakaal varadest | 53,6 % | 49,1 % | 45,8 % | 25,7 % | 51,8 % | 50,4 % | 49,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,4 % | 6,3 % | 5,7 % | 3,4 % | 4,8 % | 5,2 % | 3,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.