Registrikaart · Äriregistri kanne 14137754
Estfor OÜ
- Registrikood14137754
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025595 120 €
- KMKR numberEE101918952
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Estfor OÜ
- Registrikood
- 14137754
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.10.2016
- KMKR number
- EE101918952
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rävala pst 19-120
- Aadress kehtib alates
- 25.01.2019
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Indrek Palumaa | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Indrek Palumaa | Juhatuse liige | 09.11.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Indrek Palumaa | otsene osalus | 05.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 75 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 595 120 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 429 150 € → 595 120 € | +11,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725033808
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46831 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük | Põhitegevusala |
| 7112 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük teenis ettevõte 2025. aastal 508 565 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 508 565 € |
| 2025 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2025 | 86 555 € |
| 2024 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2025 | 325 808 € |
| 2024 | Puidu ja ehitusmaterjalide hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 61 894 € |
| 2024 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2025 | 41 448 € |
| 2023 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 877 006 € |
| 2022 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 2 452 666 € |
| 2021 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 3 014 054 € |
| 2020 | Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük EMTAK 2008 | 1 648 084 € |
| 2019 | Puidu saagimine ja hööveldamine EMTAK 2008 | 1 629 635 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 508 565 € ehk 85 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Suurbritannia | 508 565 € |
| Eesti | 89 030 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 597 595 € | 449 069 € | 970 100 € | 2 513 348 € | 3 076 072 € | 1 708 084 € | 1 629 635 € |
| Ärikasum | 64 002 € | 87 369 € | 60 708 € | 119 084 € | 213 096 € | 100 524 € | 105 906 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 65 036 € | 102 123 € | 67 513 € | 117 886 € | 213 396 € | 100 774 € | 106 080 € |
| Aruandeaasta kasum | 50 933 € | 96 532 € | 67 513 € | 113 765 € | 208 628 € | 98 274 € | 106 080 € |
| Tööjõukulud | 13 193 € | 11 697 € | 10 568 € | 9465 € | 9376 € | 8828 € | 8836 € |
| Põhivarade kulum | 2553 € | 6217 € | 13 081 € | 1779 € | 934 € | 696 € | 174 € |
| Varad kokku | 1 102 373 € | 1 099 692 € | 1 037 885 € | 964 408 € | 864 676 € | 797 948 € | 618 024 € |
| sh käibevarad | 925 060 € | 1 093 425 € | 1 004 301 € | 960 646 € | 862 135 € | 795 670 € | 615 050 € |
| sh põhivarad | 177 313 € | 6267 € | 33 584 € | 3762 € | 2541 € | 2278 € | 2974 € |
| sh raha | 246 502 € | 388 572 € | 93 597 € | 400 792 € | 198 482 € | 171 163 € | 534 168 € |
| Omakapital | 1 094 483 € | 1 093 550 € | 1 023 562 € | 956 049 € | 862 284 € | 673 889 € | 583 115 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 1 041 050 € | 994 518 € | 953 549 € | 839 784 € | 651 156 € | 573 115 € | 477 035 € |
| Lühiajalised kohustised | 7890 € | 6142 € | 14 164 € | 8359 € | 2392 € | 124 059 € | 34 909 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 159 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 66 555 € | 93 586 € | 73 789 € | 120 863 € | 214 030 € | 101 220 € | 106 080 € |
| Aruanne esitatud | 01.06.2026 | 01.06.2025 | 14.06.2024 | 12.06.2023 | 29.06.2022 | 30.06.2021 | 29.06.2020 |
| Auditeeritud | — | — | — | Jah | Jah | — | — |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,3 % | 99,4 % | 98,6 % | 99,1 % | 99,7 % | 84,5 % | 94,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,5 % | 21,5 % | 7,0 % | 4,5 % | 6,8 % | 5,8 % | 6,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.