Registrikaart · Äriregistri kanne 14144524
NAVAL Project Management OÜ
- Registrikood14144524
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20256
- Müügitulu 2025231 474 €
- KMKR numberEE102040670
- Sellel aadressil on registreeritud 70 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- NAVAL Project Management OÜ
- Registrikood
- 14144524
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.11.2016
- KMKR number
- EE102040670
- Osa- või aktsiakapital
- 2556 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mooni tn 18
- Aadress kehtib alates
- 03.01.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Natalia Kovtun | 100 % · 2556 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Natalia Kovtun | Juhatuse liige | 03.01.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Natalia Kovtun | otsene osalus | 22.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 53 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 6 töötajat viimases aruandes | +6 | |
| Müügitulu | 231 474 € | +17,4 | |
| Müügitulu muutus | 402 557 € → 231 474 € | -12,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 33151 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 231 474 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2025 | 231 474 € |
| 2024 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2025 | 402 557 € |
| 2023 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 452 069 € |
| 2022 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 716 498 € |
| 2021 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 291 412 € |
| 2020 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 310 582 € |
| 2019 | Tsiviillaevade ja -paatide remont ja hooldus EMTAK 2008 | 696 577 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 13 193 € ehk 6 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 218 281 € |
| Müük väljapoole Euroopa Liidu riike, muud | 13 193 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 6 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 13 |
| 2022 | 19 |
| 2021 | 10 |
| 2020 | 15 |
| 2019 | 31 |
| 2018 | 11 |
| 2017 | 1 |
| 2016 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 231 474 € | 402 557 € | 452 069 € | 716 498 € | 291 412 € | 310 582 € | 696 577 € |
| Ärikasum | −44 703 € | 20 214 € | −20 064 € | 100 930 € | 5714 € | 13 698 € | 24 695 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −44 713 € | 20 214 € | −20 071 € | 100 934 € | 5657 € | 13 697 € | 24 674 € |
| Aruandeaasta kasum | −44 713 € | 20 214 € | −24 575 € | 96 049 € | 657 € | 13 697 € | 24 674 € |
| Tööjõukulud | 197 935 € | 283 782 € | 368 769 € | 467 953 € | 239 916 € | 274 457 € | 572 816 € |
| Varad kokku | 91 959 € | 131 242 € | 114 603 € | 194 155 € | 121 375 € | 110 761 € | 115 879 € |
| sh käibevarad | 91 959 € | 131 242 € | 114 603 € | 194 155 € | 121 375 € | 110 761 € | 115 879 € |
| sh raha | 20 121 € | 20 548 € | 24 211 € | 36 002 € | 23 353 € | 98 002 € | 20 757 € |
| Omakapital | 68 149 € | 112 862 € | 92 648 € | 135 223 € | 59 174 € | 78 517 € | 62 264 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 110 306 € | 90 092 € | 114 667 € | 36 618 € | 55 961 € | 62 264 € | 37 590 € |
| Lühiajalised kohustised | 23 810 € | 18 380 € | 21 955 € | 58 932 € | 62 201 € | 32 244 € | 53 615 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 6 | 8 | 13 | 19 | 10 | 15 | 31 |
| Aruanne esitatud | 23.04.2026 | 06.05.2025 | 28.06.2024 | 26.05.2023 | 25.03.2022 | 14.06.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,1 % | 86,0 % | 80,8 % | 69,6 % | 48,8 % | 70,9 % | 53,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −19,3 % | 5,0 % | −5,4 % | 13,4 % | 0,2 % | 4,4 % | 3,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.