Milolika OÜ
- Registrikood14144582
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20255734 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Milolika OÜ
- Registrikood
- 14144582
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 01.11.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kaluri tn 6-32
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
57/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 5734 € | +2,6 |
| Müügitulu muutus | 4120 € → 5734 € | +11,8 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37251929046
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96231 | Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 5734 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus EMTAK 2025 | 5734 € |
| 2024 | Päevaspaa, massaažisalongide ja saunade tegevus EMTAK 2025 | 4120 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 3043 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 5215 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 1565 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 3080 € |
| 2019 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 5445 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 5734 € | 4120 € | 3043 € | 5215 € | 1565 € | 3080 € | 5445 € |
| Ärikasum enne makse | 336 € | 84,00 € | 31,00 € | −85,00 € | −944 € | 238 € | 1755 € |
| Aruandeaasta kasum | 336 € | 84,00 € | 31,00 € | −85,00 € | −944 € | 238 € | 1755 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 1606 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 6371 € | 5978 € | 5894 € | 5864 € | 5949 € | 6892 € | 6654 € |
| sh käibevarad | 6371 € | 5978 € | 5894 € | 5864 € | 5949 € | 6892 € | 6654 € |
| sh raha | 6158 € | 5978 € | 5894 € | 5864 € | 5949 € | 6892 € | 6654 € |
| Omakapital | 6314 € | 5978 € | 5894 € | 5864 € | 5949 € | 6892 € | 6654 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 57,00 € | — | — | — | — | — | 0,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,1 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 5,9 % | 2,0 % | 1,0 % | -1,6 % | -60,3 % | 7,7 % | 32,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.