Registrikaart · Äriregistri kanne 14145682
OÜ SoundRoom
- Registrikood14145682
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202517 110 €
- Sellel aadressil on registreeritud 45 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ SoundRoom
- Registrikood
- 14145682
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 03.11.2016
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lastekodu tn 6a
- Aadress kehtib alates
- 12.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Siim Hiob | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Siim Hiob | Juhatuse liige | 03.11.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Siim Hiob | otsene osalus | 24.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 44 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 17 110 € | +7 | |
| Müügitulu muutus | 21 008 € → 17 110 € | -5,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256869015
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 59201 | Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine teenis ettevõte 2025. aastal 17 110 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine EMTAK 2025 | 17 110 € |
| 2024 | Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine EMTAK 2025 | 21 008 € |
| 2023 | Helisalvestiste tootmine ja muusika kirjastamine EMTAK 2008 | 31 004 € |
| 2022 | Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine EMTAK 2008 | 33 451 € |
| 2021 | Helisalvestusteenus, k.a muusika salvestamine EMTAK 2008 | 17 945 € |
| 2020 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 6111 € |
| 2019 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 8792 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 17 110 € | 21 008 € | 31 004 € | 33 451 € | 17 945 € | 6111 € | 8792 € |
| Ärikasum | 268 € | −6818 € | 8610 € | 957 € | 1265 € | −825 € | 771 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 268 € | −6818 € | 8610 € | 657 € | 1265 € | −825 € | 771 € |
| Aruandeaasta kasum | 268 € | −6818 € | 8610 € | 657 € | 1265 € | −825 € | 771 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Põhivarade kulum | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 4954 € | 4686 € | 12 207 € | 3597 € | 2706 € | 1540 € | 2195 € |
| sh käibevarad | 3594 € | 3326 € | 10 847 € | 2237 € | 1346 € | 180 € | 835 € |
| sh põhivarad | 1360 € | 1360 € | 1360 € | 1360 € | 1360 € | 1360 € | 1360 € |
| sh raha | 3514 € | 3246 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 4954 € | 4686 € | 11 502 € | 2892 € | 2636 € | 1370 € | 2195 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 4686 € | 11 504 € | 2892 € | — | −825 € | 770 € | −1771 € |
| Lühiajalised kohustised | — | 0,00 € | 705 € | 705 € | 70,00 € | 170 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | — | — | 8610 € | 957 € | 1265 € | −825 € | 771 € |
| Aruanne esitatud | 29.05.2026 | 29.06.2025 | 03.12.2024 | 03.03.2024 | 29.06.2023 | 25.05.2022 | 21.03.2021 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 94,2 % | 80,4 % | 97,4 % | 89,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 1,6 % | −32,5 % | 27,8 % | 2,0 % | 7,0 % | −13,5 % | 8,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.