Koogel Productions OÜ
- Registrikood14149119
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20258992 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Koogel Productions OÜ
- Registrikood
- 14149119
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.11.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Lina tn 7-69
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
62/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 8992 € | +4,4 |
| Müügitulu muutus | 3412 € → 8992 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253434191
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 90121 | Visuaalkunstiloome | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Visuaalkunstiloome teenis ettevõte 2025. aastal 8992 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Visuaalkunstiloome EMTAK 2025 | 8992 € |
| 2024 | Visuaalkunstiloome EMTAK 2025 | 3412 € |
| 2023 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 1794 € |
| 2022 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 1767 € |
| 2021 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 575 € |
| 2020 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 937 € |
| 2019 | Kontsertide lavastamine ja esitamine, muusikaline loometegevus jms tegevus EMTAK 2008 | 2894 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8992 € | 3412 € | 1794 € | 1767 € | 575 € | 937 € | 2894 € |
| Ärikasum enne makse | 2087 € | −152 € | −1,00 € | −104 € | −296 € | −21,00 € | 39,00 € |
| Aruandeaasta kasum | 2087 € | −152 € | −1,00 € | −104 € | −296 € | −21,00 € | 39,00 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 2241 € | 154 € | 2,00 € | 1,00 € | 105 € | 401 € | 422 € |
| sh käibevarad | 2241 € | 154 € | 2,00 € | 1,00 € | 105 € | 401 € | 422 € |
| Omakapital | 2241 € | 154 € | 2,00 € | 1,00 € | 105 € | 401 € | 422 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | — | — | — | — | — | — |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | — | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 23,2 % | -4,5 % | -0,1 % | -5,9 % | -51,5 % | -2,2 % | 1,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.