Madmosel OÜ
- Registrikood14150921
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202532 611 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Madmosel OÜ
- Registrikood
- 14150921
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.11.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Kaunase pst 60-11
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
61/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 32 611 € | +9,6 |
| Müügitulu muutus | 25 308 € → 32 611 € | +8,7 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +358445104661
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 96211 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Juuksuriteenindus ja habemeajamine teenis ettevõte 2025. aastal 32 611 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 32 611 € |
| 2024 | Juuksuriteenindus ja habemeajamine EMTAK 2025 | 25 308 € |
| 2023 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 24 080 € |
| 2022 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 31 660 € |
| 2021 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 42 021 € |
| 2020 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 45 407 € |
| 2019 | Juuksuri- ja muu iluteenindus EMTAK 2008 | 56 712 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 32 611 € | 25 308 € | 24 080 € | 31 660 € | 42 021 € | 45 407 € | 56 712 € |
| Ärikasum enne makse | −6293 € | −8842 € | −7763 € | 686 € | 6525 € | −4530 € | 9771 € |
| Aruandeaasta kasum | −6293 € | −8842 € | −7763 € | 686 € | 6525 € | −4530 € | 9771 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 14 034 € | 17 106 € | 24 409 € | 33 424 € | 26 581 € | 32 803 € | 18 236 € |
| sh käibevarad | 161 € | 708 € | 22 413 € | 30 763 € | 26 581 € | 32 803 € | 18 236 € |
| sh raha | 161 € | 649 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 7658 € | 13 951 € | 22 657 € | 30 556 € | 23 343 € | 24 319 € | 12 271 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 6376 € | 3155 € | 1752 € | 2868 € | 3238 € | 8484 € | 5965 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,6 % | 81,6 % | 92,8 % | 91,4 % | 87,8 % | 74,1 % | 67,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -19,3 % | -34,9 % | -32,2 % | 2,2 % | 15,5 % | -10,0 % | 17,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.