Registrikaart · Äriregistri kanne 14154126
Mechatronic OÜ
- Registrikood14154126
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 20253597 €
- KMKR numberEE102016617
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Mechatronic OÜ
- Registrikood
- 14154126
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 17.11.2016
- KMKR number
- EE102016617
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Pirita linnaosa, Lodjapuu tee 83
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 29 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 3597 € | +0,8 | |
| Müügitulu muutus | 13 100 € → 3597 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47811 | Mootorsõidukite jaemüük | Põhitegevusala |
| 69202 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 1833 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite jaemüük EMTAK 2025 | 1833 € |
| 2025 | Raamatupidamine, maksualane nõustamine EMTAK 2025 | 1764 € |
| 2024 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2025 | 13 100 € |
| 2023 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2025 | 11 210 € |
| 2022 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2008 | 40 928 € |
| 2022 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 6105 € |
| 2021 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2008 | 152 772 € |
| 2021 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 42 216 € |
| 2020 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2008 | 59 000 € |
| 2020 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 35 972 € |
| 2020 | Muude elektriseadmete tootmine EMTAK 2008 | 4241 € |
| 2019 | Inseneritegevused ning nendega seotud tehniline konsultatsioon EMTAK 2008 | 44 140 € |
| 2019 | Sõiduautode ja väikebusside (täismassiga alla 3,5 t) müük EMTAK 2008 | 20 581 € |
| 2019 | Muude elektriseadmete tootmine EMTAK 2008 | 1,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3647 € | 13 122 € | 11 210 € | 47 033 € | 194 988 € | 99 214 € | 64 722 € |
| Ärikasum enne makse | −1315 € | −10 125 € | −88 132 € | −19 775 € | 79 081 € | 18 239 € | 11 568 € |
| Aruandeaasta kasum | −1315 € | −10 125 € | −88 132 € | −19 775 € | 79 081 € | 18 239 € | 11 568 € |
| Tööjõukulud | 1004 € | 7710 € | 5223 € | 45 683 € | 18 411 € | 1295 € | 2007 € |
| Varad kokku | 2 089 341 € | 2 080 247 € | 2 090 098 € | 197 323 € | 219 219 € | 91 826 € | 82 873 € |
| sh käibevarad | 45 063 € | 18 446 € | 30 768 € | 43 022 € | 97 658 € | 72 094 € | 80 333 € |
| sh raha | 2504 € | 614 € | 13 465 € | 18 409 € | 23 629 € | 4543 € | — |
| Omakapital | 2 014 765 € | 2 016 080 € | 2 026 205 € | 145 092 € | 164 907 € | 85 826 € | 67 587 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2555 € | 2555 € | 2555 € | 2555 € |
| Lühiajalised kohustised | 74 576 € | 64 167 € | 42 802 € | 26 438 € | 23 927 € | 6000 € | 15 286 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 0,00 € | 21 091 € | 25 793 € | 30 385 € | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 96,4 % | 96,9 % | 96,9 % | 73,5 % | 75,2 % | 93,5 % | 81,6 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -36,1 % | -77,2 % | -786,2 % | -42,0 % | 40,6 % | 18,4 % | 17,9 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.