Tim&Co OÜ
- Registrikood14154528
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202528 448 €
Üldandmed
- Ärinimi
- Tim&Co OÜ
- Registrikood
- 14154528
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 18.11.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kopli tn 90-19
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
54/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 28 448 € | +9 |
| Müügitulu muutus | 26 255 € → 28 448 € | +2,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95231 | Jalatsite ja nahktoodete parandus ning hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Jalatsite ja nahktoodete parandus teenis ettevõte 2025. aastal 28 448 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Jalatsite ja nahktoodete parandus EMTAK 2025 | 28 448 € |
| 2024 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 26 255 € |
| 2023 | Tekstiili, rõivaste, jalatsite ja nahktoodete hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 37 536 € |
| 2022 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 39 798 € |
| 2021 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 39 204 € |
| 2020 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 35 830 € |
| 2019 | Muu teenindus EMTAK 2008 | 32 197 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 28 448 € | 26 255 € | 37 536 € | 39 798 € | 39 204 € | 35 830 € | 32 197 € |
| Ärikasum enne makse | 6112 € | 5262 € | 1811 € | 50,00 € | 901 € | 1453 € | −1101 € |
| Aruandeaasta kasum | 6112 € | 5262 € | 1811 € | 50,00 € | 901 € | 1453 € | −1101 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 3907 € | 9377 € | 9398 € | 8595 € | 16 104 € | 13 064 € |
| Varad kokku | 20 441 € | 20 145 € | 12 790 € | 14 518 € | 9419 € | 11 192 € | 11 940 € |
| sh käibevarad | 20 441 € | 20 145 € | 12 790 € | 14 518 € | 9419 € | 11 192 € | 11 940 € |
| sh raha | 20 441 € | 10 532 € | — | — | — | 3107 € | 9384 € |
| Omakapital | 20 441 € | 14 329 € | 9067 € | 7256 € | 7206 € | 8862 € | 7408 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € | 2556 € |
| Lühiajalised kohustised | 0,00 € | 5816 € | 3723 € | 7262 € | 2213 € | 2330 € | 4532 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 71,1 % | 70,9 % | 50,0 % | 76,5 % | 79,2 % | 62,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 21,5 % | 20,0 % | 4,8 % | 0,1 % | 2,3 % | 4,1 % | -3,4 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.