Registrikaart · Äriregistri kanne 14155410
Get-rent OÜ
- Registrikood14155410
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025125 531 €
- KMKR numberEE101962568
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Get-rent OÜ
- Registrikood
- 14155410
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 21.11.2016
- KMKR number
- EE101962568
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Elva vald, Valguta küla, Pargi tee 3-1
- Aadress kehtib alates
- 19.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Reiko Inginen | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Reiko Inginen | Juhatuse liige | 21.11.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Reiko Inginen | otsene osalus | 27.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 125 531 € | +15 | |
| Müügitulu muutus | 119 242 € → 125 531 € | +1,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43129 | Muud kaeve- ja mullatööd | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muud kaeve- ja mullatööd teenis ettevõte 2025. aastal 125 531 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 125 531 € |
| 2024 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2025 | 119 242 € |
| 2023 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 33 623 € |
| 2022 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 32 920 € |
| 2021 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 25 108 € |
| 2020 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 18 381 € |
| 2019 | Muud kaeve- ja mullatööd EMTAK 2008 | 12 298 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 125 531 € | 119 242 € | 33 623 € | 32 920 € | 25 108 € | 18 381 € | 12 298 € |
| Ärikasum | 16 980 € | 6012 € | 8311 € | 361 € | 1797 € | −711 € | −4135 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 16 614 € | 5909 € | 8311 € | 361 € | 1797 € | −711 € | −4135 € |
| Aruandeaasta kasum | 16 614 € | 5909 € | 8311 € | 361 € | 1797 € | −711 € | −4135 € |
| Tööjõukulud | 45 988 € | 39 263 € | 33 623 € | 12 619 € | 13 039 € | 10 089 € | 7900 € |
| Põhivarade kulum | 3131 € | 1631 € | 1567 € | 1541 € | 713 € | 1358 € | 2191 € |
| Varad kokku | 52 756 € | 40 317 € | 22 859 € | 16 010 € | 12 890 € | 9693 € | 10 751 € |
| sh käibevarad | 43 364 € | 27 794 € | 18 704 € | 10 038 € | 10 753 € | 9043 € | 9943 € |
| sh põhivarad | 9392 € | 12 523 € | 4155 € | 5972 € | 2137 € | 650 € | 808 € |
| sh raha | 34 531 € | 18 961 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 41 636 € | 25 062 € | 19 153 € | 10 843 € | 10 482 € | 8685 € | 9396 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 22 522 € | 16 653 € | 8343 € | 7982 € | 6185 € | 6896 € | 11 031 € |
| Lühiajalised kohustised | 11 120 € | 12 097 € | 3706 € | 5167 € | 2408 € | 1008 € | 1355 € |
| Pikaajalised kohustised | 0,00 € | 3158 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 20 111 € | 7643 € | 9878 € | 1902 € | 2510 € | 647 € | −1944 € |
| Aruanne esitatud | 01.07.2026 | 14.04.2025 | 29.03.2024 | 06.06.2023 | 30.06.2022 | 01.07.2021 | 06.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 78,9 % | 62,2 % | 83,8 % | 67,7 % | 81,3 % | 89,6 % | 87,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 13,2 % | 5,0 % | 24,7 % | 1,1 % | 7,2 % | −3,9 % | −33,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.