Registrikaart · Äriregistri kanne 14157366
VM Maja OÜ
- Registrikood14157366
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20230
- Müügitulu 2022410 833 €
- Sellel aadressil on registreeritud 79 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- VM Maja OÜ
- Registrikood
- 14157366
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.11.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Ehitajate tee 114
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 47 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 410 833 € | +19,7 | |
| Müügitulu muutus | 2 382 115 € → 410 833 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725057767
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68101 | Enda kinnisvara ost ja müük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda kinnisvara ost ja müük teenis ettevõte 2022. aastal 410 833 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2022 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 410 833 € |
| 2021 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 2 382 115 € |
| 2020 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 1 549 940 € |
| 2019 | Enda kinnisvara ost ja müük EMTAK 2008 | 1 306 084 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0,00 € | 410 833 € | 2 382 115 € | 1 549 940 € | 1 306 084 € |
| Ärikasum enne makse | 8985 € | −312 716 € | 262 201 € | 93 431 € | 79 522 € |
| Aruandeaasta kasum | 8985 € | −312 716 € | 262 201 € | 93 431 € | 79 522 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 504 602 € | 496 417 € | 785 489 € | 1 147 139 € | 1 343 668 € |
| sh käibevarad | 504 602 € | 496 417 € | 785 489 € | 1 147 139 € | 1 343 668 € |
| sh raha | 121 € | 121 € | 126 714 € | 343 € | 58 282 € |
| Omakapital | 79 981 € | 70 996 € | 383 712 € | 121 511 € | 28 080 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 368 401 € | 369 201 € | 401 777 € | 841 529 € | 989 588 € |
| Pikaajalised kohustised | 56 220 € | 56 220 € | 0,00 € | 184 099 € | 326 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 15,9 % | 14,3 % | 48,9 % | 10,6 % | 2,1 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | — | −76,1 % | 11,0 % | 6,0 % | 6,1 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.