Registrikaart · Äriregistri kanne 14157863
Pellepokk OÜ
- Registrikood14157863
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 2025230 848 €
- KMKR numberEE102071306
- Sellel aadressil on registreeritud 49 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Pellepokk OÜ
- Registrikood
- 14157863
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 24.11.2016
- KMKR number
- EE102071306
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Mäealuse tn 2/4
- Aadress kehtib alates
- 11.04.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Colon OÜ | 90 % · 2250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
| OÜ Van Der Gynth | 10 % · 250 € | Ainuomand | 02.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Kaupo Kolsar | Juhatuse liige | 24.11.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Kaupo Kolsar | otsene osalus | 03.09.2018 |
| Olaf Herman | kaudne osalus | 03.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 57 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 230 848 € | +17,4 | |
| Müügitulu muutus | 254 149 € → 230 848 € | -2,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+3725024369
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 230 848 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 230 848 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 254 149 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 312 031 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 174 086 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 140 202 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 98 325 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 0,00 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 230 848 € | 254 149 € | 312 031 € | 174 086 € | 140 202 € | 98 325 € | 0,00 € |
| Ärikasum | −16 274 € | −948 € | 65 024 € | 6968 € | −15 143 € | −24 445 € | −29 384 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −89 957 € | −75 964 € | −12 594 € | −73 444 € | −99 182 € | −93 584 € | −29 378 € |
| Aruandeaasta kasum | −89 957 € | −75 964 € | −12 594 € | −73 444 € | −99 182 € | −93 584 € | −29 378 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | — | — | — | — | — | — |
| Varad kokku | 2 691 525 € | 2 805 454 € | 2 876 843 € | 2 905 693 € | 3 067 542 € | 3 131 198 € | 2 827 302 € |
| sh käibevarad | 165 694 € | 127 130 € | 46 026 € | 118 828 € | 165 017 € | 107 344 € | 58 369 € |
| sh põhivarad | 2 525 831 € | 2 678 324 € | 2 830 817 € | 2 786 865 € | 2 902 525 € | 3 023 854 € | 2 768 933 € |
| sh raha | 47 859 € | 80 625 € | 33 735 € | 3947 € | 79 122 € | 58 055 € | 39 795 € |
| Omakapital | 20 844 € | −189 199 € | −113 235 € | −100 641 € | −27 197 € | −128 105 € | −34 521 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −391 699 € | −315 735 € | −303 141 € | −229 697 € | −130 515 € | −37 021 € | −7643 € |
| Lühiajalised kohustised | 8301 € | 6146 € | 11 438 € | 5914 € | 38 736 € | 131 757 € | 366 239 € |
| Pikaajalised kohustised | 2 662 380 € | 2 988 507 € | 2 978 640 € | 3 000 420 € | 3 056 003 € | 3 127 546 € | 2 495 584 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 02.01.2026 | 30.06.2025 | 11.07.2024 | 01.06.2023 | 15.11.2022 | 30.06.2021 | 29.06.2020 |
| Auditeeritud | — | — | Jah | Jah | Jah | Jah | Jah |
| Omakapitali osakaal varadest | 0,8 % | −6,7 % | −3,9 % | −3,5 % | −0,9 % | −4,1 % | −1,2 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −39,0 % | −29,9 % | −4,0 % | −42,2 % | −70,7 % | −95,2 % | — |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.