JK Solutions OÜ
- Registrikood14159394
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202520 029 €
- KMKR numberEE102091454
Üldandmed
- Ärinimi
- JK Solutions OÜ
- Registrikood
- 14159394
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 28.11.2016
- KMKR number
- EE102091454
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Tagala tn 10-37
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
58/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 20 029 € | +7,6 |
| Müügitulu muutus | 16 477 € → 20 029 € | +6,5 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37255528398
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 47821 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük teenis ettevõte 2025. aastal 20 029 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 20 029 € |
| 2024 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2025 | 16 477 € |
| 2023 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 2502 € |
| 2022 | Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete jaemüük EMTAK 2008 | 3970 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 10 182 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
| 2016 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 20 029 € | 16 477 € | 2502 € | 3970 € | 0,00 € | 0,00 € | 10 182 € |
| Ärikasum enne makse | −3477 € | 3725 € | 987 € | 647 € | 758 € | −1504 € | −3118 € |
| Aruandeaasta kasum | −3477 € | 3725 € | 987 € | 647 € | 758 € | −1504 € | −3118 € |
| Tööjõukulud | 1104 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 3050 € | 2943 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 43 902 € | 63 191 € | 50 582 € | 49 562 € | 41 564 € | 40 580 € | 11 947 € |
| sh käibevarad | 26 161 € | 42 959 € | 39 141 € | 36 938 € | 37 379 € | 37 838 € | 8691 € |
| sh raha | 3672 € | 20 563 € | 35 800 € | 31 196 € | — | — | — |
| Omakapital | 3591 € | 7068 € | 3343 € | 2356 € | 6647 € | 6183 € | 7688 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 27 311 € | 25 123 € | 16 239 € | 16 206 € | 3917 € | 3397 € | 4259 € |
| Pikaajalised kohustised | 13 000 € | 31 000 € | 31 000 € | 31 000 € | 31 000 € | 31 000 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 8,2 % | 11,2 % | 6,6 % | 4,8 % | 16,0 % | 15,2 % | 64,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -17,4 % | 22,6 % | 39,4 % | 16,3 % | — | — | -30,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.