Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14162640

KAAV GRUPP OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14162640
  • Asutatud2016 (9 a)
  • Töötajaid 20253
  • Müügitulu 2025237 322 €
  • KMKR numberEE101930367

Usaldusväärsuse indeks

68/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201620182020202220242026Asutatud 02.12.2016Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 02.12.2016 2016, Esimene aruanne 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
KAAV GRUPP OÜ
Registrikood
14162640
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
02.12.2016
KMKR number
EE101930367
Aadress
Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn, Võru tn 29

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 68 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv3 töötajat viimases aruandes+3
Müügitulu237 322 €+17,5
Müügitulu muutus202 731 € → 237 322 €+5,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
25119Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootminePõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €80 tuh €159 tuh €239 tuh €319 tuh €2019: 219 361 €20192020: 253 011 €20202021: 318 962 €318 962 €20212022: 267 446 €20222023: 212 314 €20232024: 202 731 €20242025: 237 322 €237 322 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine teenis ettevõte 2025. aastal 237 322 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025237 322 €
2024Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2025202 731 €
2023Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008212 314 €
2022Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008267 446 €
2021Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008318 962 €
2020Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008253 011 €
2019Muude metallkonstruktsioonide ja nende osade tootmine EMTAK 2008219 361 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
012232017: 220172018: 220182019: 3320192020: 320202021: 320212022: 320222023: 320232024: 320242025: 332025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20253
20243
20233
20223
20213
20203
20193
20182
20172

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu237 322 €202 731 €212 314 €267 446 €318 962 €253 011 €219 363 €
Ärikasum enne makse6298 €131 €6379 €14 597 €38 868 €26 150 €11 012 €
Aruandeaasta kasum6298 €131 €6379 €14 597 €38 868 €26 150 €11 012 €
Tööjõukulud57 207 €58 335 €52 474 €50 529 €45 413 €46 260 €34 517 €
Varad kokku160 099 €156 431 €173 248 €198 298 €192 518 €180 081 €134 521 €
sh käibevarad102 657 €87 850 €94 165 €108 864 €84 516 €76 465 €40 761 €
sh raha65 300 €42 026 €62 930 €86 455 €53 853 €66 753 €37 619 €
Omakapital149 062 €142 764 €142 632 €136 253 €121 655 €82 787 €56 637 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised11 037 €13 667 €27 182 €42 424 €31 989 €39 942 €15 468 €
Pikaajalised kohustised0,00 €0,00 €3434 €19 621 €38 874 €57 352 €62 416 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)3333333
Omakapitali osakaal varadest93,1 %91,3 %82,3 %68,7 %63,2 %46,0 %42,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust2,7 %0,1 %3,0 %5,5 %12,2 %10,3 %5,0 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang