Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14163390

OÜ Sularis

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14163390
  • Asutatud2016 (9 a)
  • Töötajaid 20250
  • Müügitulu 202594 083 €
  • KMKR numberEE102082900

Usaldusväärsuse indeks

71/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201620182020202220242026Asutatud 05.12.2016Esimene aruanneViimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 05.12.2016 2016, Esimene aruanne 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
OÜ Sularis
Registrikood
14163390
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
05.12.2016
KMKR number
EE102082900
Aadress
Põlva maakond, Põlva vald, Põlva linn, Jaama tn 53a-23

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks — 71 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu94 083 €+13,8
Müügitulu muutus33 252 € → 94 083 €+15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €24 tuh €47 tuh €71 tuh €94 tuh €2019: 31 028 €20192020: 27 133 €20202021: 21 552 €20212022: 37 857 €20222023: 50 565 €20232024: 33 252 €20242025: 94 083 €94 083 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 94 083 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 202594 083 €
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 202533 252 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200827 957 €
2023Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 200822 608 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200824 607 €
2022Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 200813 250 €
2021Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 200821 552 €
2020Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 200827 133 €
2019Ehitusmasinate ja -seadmete rentimine ja kasutusrent EMTAK 200831 028 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
001112017: 0020172018: 020182019: 020192020: 020202021: 020212022: 020222023: 020232024: 020242025: 002025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20250
20240
20230
20220
20210
20200
20190
20180
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu94 083 €33 252 €50 565 €37 857 €21 552 €27 133 €31 028 €
Ärikasum enne makse30 997 €2336 €19 142 €5872 €1811 €−3516 €−3210 €
Aruandeaasta kasum30 997 €2336 €19 142 €5872 €1811 €−3516 €−3210 €
Tööjõukulud0,00 €0,00 €
Varad kokku90 634 €60 510 €57 835 €32 517 €30 018 €25 156 €28 952 €
sh käibevarad81 839 €49 107 €42 552 €26 901 €18 866 €11 067 €7927 €
sh raha61 052 €23 377 €29 068 €15 566 €6825 €5977 €4629 €
Omakapital63 052 €32 055 €29 719 €10 577 €4706 €2895 €6410 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised9873 €6402 €3627 €4068 €18 486 €12 509 €10 296 €
Pikaajalised kohustised17 709 €22 053 €24 489 €17 872 €6826 €9752 €12 246 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0000000
Omakapitali osakaal varadest69,6 %53,0 %51,4 %32,5 %15,7 %11,5 %22,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust32,9 %7,0 %37,9 %15,5 %8,4 %-13,0 %-10,3 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang