Registrikaart · Äriregistri kanne 14165064
Enator Doors OÜ
- Registrikood14165064
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025217 322 €
- KMKR numberEE101933681
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Enator Doors OÜ
- Registrikood
- 14165064
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.12.2016
- KMKR number
- EE101933681
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Tartu maakond, Elva vald, Kalme küla, Enno-1
- Aadress kehtib alates
- 21.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Igor Helbre | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Igor Helbre | Juhatuse liige | 07.12.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Igor Helbre | otsene osalus | 10.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 61 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 | |
| Müügitulu | 217 322 € | +17,2 | |
| Müügitulu muutus | 223 473 € → 217 322 € | -0,8 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37258034531
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 43351 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine teenis ettevõte 2025. aastal 217 322 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 217 322 € |
| 2024 | Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine EMTAK 2025 | 223 473 € |
| 2023 | Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 271 302 € |
| 2022 | Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 253 694 € |
| 2021 | Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 221 017 € |
| 2020 | Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 101 047 € |
| 2019 | Rauakaupade, veevarustus- ja kütteseadmete ning nende koosteosade hulgimüük EMTAK 2008 | 137 661 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedVäljaspool Eestit teenitud 17 470 € ehk 8 % aruandeaasta müügitulust.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 199 852 € |
| Soome | 17 470 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 1 |
| 2019 | 1 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 1 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 217 322 € | 223 473 € | 271 302 € | 253 694 € | 221 017 € | 101 047 € | 137 661 € |
| Ärikasum | −3110 € | −18 150 € | 20 406 € | 14 575 € | 17 507 € | 6138 € | 4878 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | −4205 € | −19 812 € | 19 423 € | 14 576 € | 17 507 € | 6138 € | 4878 € |
| Aruandeaasta kasum | −4205 € | −19 812 € | 19 423 € | 14 576 € | 17 507 € | 6138 € | 4878 € |
| Tööjõukulud | 9011 € | 11 721 € | 9783 € | 14 301 € | 6969 € | 6133 € | 4635 € |
| Põhivarade kulum | 18 464 € | 18 427 € | 8998 € | 3044 € | 3131 € | 2451 € | 2173 € |
| Varad kokku | 78 807 € | 102 997 € | 122 825 € | 53 044 € | 48 331 € | 20 853 € | 15 495 € |
| sh käibevarad | 31 176 € | 38 898 € | 40 299 € | 47 928 € | 41 531 € | 10 921 € | 6278 € |
| sh põhivarad | 47 631 € | 64 099 € | 82 526 € | 5116 € | 6800 € | 9932 € | 9217 € |
| sh raha | 28 059 € | 35 035 € | 17 711 € | 42 763 € | 33 759 € | 7645 € | 1593 € |
| Omakapital | 41 732 € | 45 937 € | 65 749 € | 46 326 € | 31 750 € | 14 243 € | 8105 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 43 437 € | 63 249 € | 43 826 € | 29 250 € | 11 743 € | 5605 € | 727 € |
| Lühiajalised kohustised | 22 652 € | 36 442 € | 30 262 € | 6718 € | 16 581 € | 6610 € | 7390 € |
| Pikaajalised kohustised | 14 423 € | 20 618 € | 26 814 € | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Ärikasum enne kulumit | 15 354 € | 277 € | 29 404 € | 17 619 € | 20 638 € | 8589 € | 7051 € |
| Aruanne esitatud | 14.04.2026 | 09.06.2025 | 03.05.2024 | 22.02.2023 | 25.05.2022 | 19.04.2021 | 02.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 53,0 % | 44,6 % | 53,5 % | 87,3 % | 65,7 % | 68,3 % | 52,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −1,9 % | −8,9 % | 7,2 % | 5,7 % | 7,9 % | 6,1 % | 3,5 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.