Registrikaart · Äriregistri kanne 14165443
GREENGREID OÜ
- Registrikood14165443
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20235
- Müügitulu 2023449 640 €
- KMKR numberEE101934774
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- GREENGREID OÜ
- Registrikood
- 14165443
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 07.12.2016
- KMKR number
- EE101934774
- Aadress
- Hiiu maakond, Hiiumaa vald, Soonlepa küla, Lepiku
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 76 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 449 640 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 350 170 € → 449 640 € | +8,5 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 42111 | Teede ja kiirteede ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Maanteede ja kiirteede ehitus teenis ettevõte 2023. aastal 449 640 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2023 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 449 640 € |
| 2022 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 350 170 € |
| 2021 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 516 436 € |
| 2020 | Maanteede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 405 853 € |
| 2019 | Teede ja kiirteede ehitus EMTAK 2008 | 565 509 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2023 | 5 |
| 2022 | 5 |
| 2021 | 5 |
| 2020 | 5 |
| 2019 | 9 |
| 2018 | 9 |
| 2017 | 10 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 449 640 € | 350 170 € | 516 436 € | 405 853 € | 565 509 € |
| Ärikasum enne makse | 1455 € | 71 435 € | 14 755 € | 189 € | 20 327 € |
| Aruandeaasta kasum | 1455 € | 71 435 € | 14 755 € | 189 € | 20 327 € |
| Tööjõukulud | 139 497 € | 92 480 € | 83 595 € | 79 137 € | 146 035 € |
| Varad kokku | 1 078 446 € | 817 442 € | 782 311 € | 855 146 € | 908 521 € |
| sh käibevarad | 404 507 € | 315 721 € | 393 911 € | 402 701 € | 430 271 € |
| sh raha | 51 726 € | 74 919 € | 36 453 € | 14 873 € | 3244 € |
| Omakapital | 447 110 € | 445 621 € | 374 187 € | 359 432 € | 359 243 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € | 2600 € |
| Lühiajalised kohustised | 213 265 € | 106 791 € | 80 077 € | 142 652 € | 131 356 € |
| Pikaajalised kohustised | 418 071 € | 265 030 € | 328 047 € | 353 062 € | 417 922 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 5 | 5 | 5 | 9 |
| Omakapitali osakaal varadest | 41,5 % | 54,5 % | 47,8 % | 42,0 % | 39,5 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 0,3 % | 20,4 % | 2,9 % | 0,0 % | 3,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.