Registrikaart · Äriregistri kanne 14166253
OÜ Swecar
- Registrikood14166253
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20255
- Müügitulu 2025692 503 €
- KMKR numberEE101932420
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- OÜ Swecar
- Registrikood
- 14166253
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.12.2016
- KMKR number
- EE101932420
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Veskilise tn 7-20
- Aadress kehtib alates
- 21.12.2023
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Märt Heinlik | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 25.02.2025 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Märt Heinlik | Juhatuse liige | 09.12.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Märt Heinlik | otsene osalus | 12.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 74 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 5 töötajat viimases aruandes | +5 | |
| Müügitulu | 692 503 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 567 178 € → 692 503 € | +6,6 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256202613
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 95311 | Mootorsõidukite remont ja hooldus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Mootorsõidukite remont ja hooldus teenis ettevõte 2025. aastal 692 503 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 692 503 € |
| 2024 | Mootorsõidukite remont ja hooldus EMTAK 2025 | 567 178 € |
| 2023 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 528 410 € |
| 2022 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 377 415 € |
| 2021 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 197 787 € |
| 2020 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 160 875 € |
| 2019 | Mootorsõidukite hooldus ja remont EMTAK 2008 | 165 980 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 692 503 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 692 503 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 5 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 4 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 2 |
| 2017 | 2 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 692 503 € | 567 178 € | 528 411 € | 377 415 € | 197 787 € | 160 875 € | 165 980 € |
| Ärikasum | 69 453 € | 19 892 € | 69 848 € | 59 130 € | 19 097 € | −866 € | 8339 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 70 711 € | 21 284 € | 69 848 € | 59 136 € | 19 101 € | −861 € | 8341 € |
| Aruandeaasta kasum | 55 198 € | 21 284 € | 69 848 € | 59 136 € | 19 101 € | −861 € | 8341 € |
| Tööjõukulud | 218 653 € | 177 282 € | 183 506 € | 109 405 € | 44 861 € | 44 861 € | 29 302 € |
| Põhivarade kulum | 13 047 € | 7088 € | 2112 € | 2241 € | 2606 € | 3482 € | 3561 € |
| Varad kokku | 266 157 € | 263 244 € | 228 485 € | 153 359 € | 73 395 € | 52 772 € | 52 335 € |
| sh käibevarad | 229 925 € | 225 233 € | 223 255 € | 146 018 € | 64 558 € | 41 329 € | 38 397 € |
| sh põhivarad | 36 232 € | 38 011 € | 5230 € | 7341 € | 8837 € | 11 443 € | 13 938 € |
| sh raha | 170 962 € | 175 636 € | 165 865 € | 123 946 € | 49 087 € | 28 315 € | 32 668 € |
| Omakapital | 194 653 € | 194 882 € | 174 353 € | 104 506 € | 45 370 € | 26 204 € | 27 065 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 136 955 € | 171 098 € | 102 005 € | 42 870 € | 23 769 € | 24 565 € | 16 224 € |
| Lühiajalised kohustised | 65 631 € | 61 062 € | 54 132 € | 48 853 € | 28 025 € | 26 568 € | 25 270 € |
| Pikaajalised kohustised | 5873 € | 7300 € | — | — | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 5 | 4 | 4 | 4 | 2 | 2 | 2 |
| Ärikasum enne kulumit | 82 500 € | 26 980 € | 71 960 € | 61 371 € | 21 703 € | 2616 € | 11 900 € |
| Aruanne esitatud | 29.06.2026 | 07.07.2025 | 27.06.2024 | 26.06.2023 | 30.06.2022 | 29.06.2021 | 11.10.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 73,1 % | 74,0 % | 76,3 % | 68,1 % | 61,8 % | 49,7 % | 51,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 8,0 % | 3,8 % | 13,2 % | 15,7 % | 9,7 % | −0,5 % | 5,0 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.