Registrikaart · Äriregistri kanne 14166388
Stockman Baltic OÜ
- Registrikood14166388
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 20252 651 250 €
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Stockman Baltic OÜ
- Registrikood
- 14166388
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.12.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Pae tn 8
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 58 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 2 651 250 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 3 738 466 € → 2 651 250 € | -8,7 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37253420988
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 46191 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus teenis ettevõte 2025. aastal 2 651 250 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 2 651 250 € |
| 2024 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2025 | 3 738 466 € |
| 2023 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 3 941 997 € |
| 2022 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 357 745 € |
| 2021 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 703 784 € |
| 2020 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 161 557 € |
| 2019 | Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008 | 3 993 921 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 4 |
| 2023 | 3 |
| 2022 | 3 |
| 2021 | 3 |
| 2020 | 3 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 651 250 € | 3 738 466 € | 3 941 997 € | 357 745 € | 703 784 € | 161 557 € | 3 993 921 € |
| Ärikasum enne makse | 184 303 € | 816 764 € | −84 550 € | 23 422 € | 10 753 € | 80 613 € | 1 861 972 € |
| Aruandeaasta kasum | 127 893 € | 716 764 € | −84 550 € | 23 422 € | 10 753 € | 80 613 € | 1 861 972 € |
| Tööjõukulud | 121 593 € | 102 451 € | 52 243 € | 52 026 € | 52 544 € | 14 026 € | — |
| Varad kokku | 2 577 062 € | 2 636 525 € | 2 333 603 € | 2 399 527 € | 2 398 309 € | 2 399 614 € | 2 354 412 € |
| sh käibevarad | 2 577 062 € | 2 586 525 € | 2 283 603 € | 1 299 527 € | 1 298 309 € | 1 299 614 € | 1 254 412 € |
| sh raha | 123 349 € | 2 376 312 € | 43 727 € | 537 620 € | 1 072 427 € | 576 438 € | 1 121 887 € |
| Omakapital | 2 364 418 € | 2 436 525 € | 2 112 261 € | 2 196 811 € | 2 173 389 € | 2 162 636 € | 2 082 023 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 10 000 € | 10 000 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 12 644 € | 0,00 € | 21 342 € | 2716 € | 19 920 € | 26 978 € | 28 389 € |
| Pikaajalised kohustised | 200 000 € | 200 000 € | 200 000 € | 200 000 € | 205 000 € | 210 000 € | 244 000 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,7 % | 92,4 % | 90,5 % | 91,6 % | 90,6 % | 90,1 % | 88,4 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 4,8 % | 19,2 % | -2,1 % | 6,5 % | 1,5 % | 49,9 % | 46,6 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.