Ferromet OÜ
- Registrikood14166974
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 202543 440 €
- KMKR numberEE101935414
Üldandmed
- Ärinimi
- Ferromet OÜ
- Registrikood
- 14166974
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.12.2016
- KMKR number
- EE101935414
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Laagri alevik, Tuleviku tn 7
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
68/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 |
| Müügitulu | 43 440 € | +10,7 |
| Müügitulu muutus | 24 610 € → 43 440 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 25531 | Mehaaniline metallitöötlus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Mehaaniline metallitöötlus teenis ettevõte 2025. aastal 43 440 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 43 440 € |
| 2024 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2025 | 24 610 € |
| 2023 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 16 629 € |
| 2022 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 27 050 € |
| 2021 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 11 714 € |
| 2020 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 22 885 € |
| 2019 | Mehaaniline metallitöötlus EMTAK 2008 | 38 160 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 0 |
| 2023 | 0 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 43 440 € | 24 610 € | 16 629 € | 27 050 € | 11 714 € | 22 885 € | 38 160 € |
| Ärikasum enne makse | 17 255 € | 5137 € | 5892 € | 9435 € | −5261 € | 5401 € | 13 418 € |
| Aruandeaasta kasum | 17 255 € | 5137 € | 5892 € | 9435 € | −5261 € | 5401 € | 13 418 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 90 615 € | 75 469 € | 71 612 € | 64 818 € | 59 829 € | 60 531 € | 57 101 € |
| sh käibevarad | 84 295 € | 75 469 € | 71 361 € | 63 569 € | 57 581 € | 57 285 € | 53 397 € |
| sh raha | 83 955 € | 58 248 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | 90 342 € | 73 087 € | 70 450 € | 64 558 € | 55 123 € | 60 384 € | 54 983 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 273 € | 2382 € | 1162 € | 260 € | 4706 € | 147 € | 2118 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,7 % | 96,8 % | 98,4 % | 99,6 % | 92,1 % | 99,8 % | 96,3 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 39,7 % | 20,9 % | 35,4 % | 34,9 % | -44,9 % | 23,6 % | 35,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.