Registrikaart · Äriregistri kanne 14167531
Kernu Manor OÜ
- Registrikood14167531
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 202554 045 €
- KMKR numberEE102081891
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- Kernu Manor OÜ
- Registrikood
- 14167531
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 12.12.2016
- KMKR number
- EE102081891
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Harju maakond, Saue vald, Kohatu küla, Kernu mõis/2
- Aadress kehtib alates
- 09.11.2018
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Krista Ruus | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Krista Ruus | Juhatuse liige | 15.08.2018 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Krista Ruus | otsene osalus | 04.10.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 48 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 | |
| Müügitulu | 54 045 € | +11,6 | |
| Müügitulu muutus | 71 121 € → 54 045 € | -7,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Telefon+3725043186
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 68201 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus | Põhitegevusala |
| 96999 | Muu mujal liigitamata teenindus |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus teenis ettevõte 2025. aastal 35 000 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 35 000 € |
| 2025 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 19 045 € |
| 2024 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2025 | 55 000 € |
| 2024 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2025 | 16 121 € |
| 2023 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 59 000 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 17 084 € |
| 2022 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 60 360 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 10 689 € |
| 2021 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 43 859 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata teenindus EMTAK 2008 | 2873 € |
| 2020 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 29 860 € |
| 2019 | Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus EMTAK 2008 | 60 360 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Müügitulu riikide kaupa (2025)
Majandusaasta aruandedKogu 54 045 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.
| Riik | Müügitulu |
|---|---|
| Eesti | 54 045 € |
Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 1 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 54 045 € | 71 121 € | 76 084 € | 71 049 € | 46 732 € | 29 860 € | 60 360 € |
| Ärikasum | 15 490 € | 4659 € | 43 436 € | 484 € | −11 562 € | 162 € | −531 879 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 15 589 € | 4862 € | 43 441 € | 485 € | −11 558 € | 166 € | −531 877 € |
| Aruandeaasta kasum | 15 589 € | 4862 € | 43 441 € | 485 € | −11 558 € | 166 € | −531 877 € |
| Tööjõukulud | 24 860 € | 17 584 € | 16 076 € | 9321 € | 3436 € | — | — |
| Põhivarade kulum | 2542 € | 1335 € | 876 € | 876 € | 41,00 € | — | — |
| Varad kokku | 2 335 931 € | 2 317 634 € | 2 314 628 € | 2 275 100 € | 2 272 632 € | 2 271 501 € | 2 271 484 € |
| sh käibevarad | 98 030 € | 82 165 € | 91 579 € | 51 175 € | 50 351 € | 52 501 € | 52 484 € |
| sh põhivarad | 2 237 901 € | 2 235 469 € | 2 223 049 € | 2 223 925 € | 2 222 281 € | 2 219 000 € | 2 219 000 € |
| sh raha | 73 132 € | 46 032 € | 71 325 € | 30 213 € | 38 010 € | 43 343 € | 36 622 € |
| Omakapital | 2 321 151 € | 2 305 562 € | 2 300 700 € | 2 257 259 € | 2 256 774 € | 2 268 332 € | 2 268 166 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | 2 303 062 € | 2 298 200 € | 2 254 759 € | 2 254 274 € | 2 265 832 € | 2 265 666 € | 2 797 543 € |
| Lühiajalised kohustised | 14 780 € | 12 072 € | 13 928 € | 17 841 € | 15 858 € | 3169 € | 3123 € |
| Pikaajalised kohustised | — | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | 195 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 |
| Ärikasum enne kulumit | 18 032 € | 5994 € | 44 312 € | 1360 € | −11 521 € | — | — |
| Aruanne esitatud | 25.05.2026 | 29.04.2025 | 08.05.2024 | 26.05.2023 | 27.06.2022 | 19.05.2021 | 30.06.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,4 % | 99,5 % | 99,4 % | 99,2 % | 99,3 % | 99,9 % | 99,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 28,8 % | 6,8 % | 57,1 % | 0,7 % | −24,7 % | 0,6 % | −881,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.