Registrikaart · Äriregistri kanne 14167991
TarkVent OÜ
- Registrikood14167991
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20254
- Müügitulu 2025418 847 €
- KMKR numberEE101937823
- Sellel aadressil on registreeritud 24 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- TarkVent OÜ
- Registrikood
- 14167991
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 13.12.2016
- KMKR number
- EE101937823
- Aadress
- Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Narva mnt 3
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 60 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 4 töötajat viimases aruandes | +4 | |
| Müügitulu | 418 847 € | +19,8 | |
| Müügitulu muutus | 521 731 € → 418 847 € | -5,9 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Veebilehtcalidityapp.com
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 74991 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 418 847 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 418 847 € |
| 2024 | Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2025 | 521 731 € |
| 2023 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 386 997 € |
| 2022 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 198 411 € |
| 2021 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 157 481 € |
| 2020 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 67 302 € |
| 2019 | Muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus EMTAK 2008 | 29 822 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 4 |
| 2024 | 8 |
| 2023 | 8 |
| 2022 | 4 |
| 2021 | 4 |
| 2020 | 4 |
| 2019 | 3 |
| 2018 | 1 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 418 847 € | 521 731 € | 386 997 € | 198 411 € | 157 481 € | 67 302 € | 29 822 € |
| Ärikasum enne makse | −52 581 € | −10 929 € | 52 580 € | 22 533 € | 22 342 € | 66 241 € | 1700 € |
| Aruandeaasta kasum | −52 581 € | −10 929 € | 52 580 € | 22 533 € | 22 342 € | 66 241 € | 1700 € |
| Tööjõukulud | 91 217 € | 121 096 € | 102 515 € | 48 476 € | 27 510 € | 20 008 € | 14 814 € |
| Varad kokku | 141 622 € | 191 897 € | 231 744 € | 157 980 € | 124 229 € | 80 043 € | 15 939 € |
| sh käibevarad | 38 916 € | 69 604 € | 87 061 € | 29 678 € | 49 023 € | 36 289 € | 6578 € |
| sh raha | 15 582 € | 34 549 € | 54 645 € | 13 366 € | 27 576 € | 22 497 € | 148 € |
| Omakapital | 105 116 € | 157 697 € | 168 626 € | 116 046 € | 93 513 € | 71 171 € | 4930 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2718 € | 2718 € | 2718 € | 2718 € | 2718 € | 2718 € | 2718 € |
| Lühiajalised kohustised | 36 506 € | 34 200 € | 63 118 € | 41 934 € | 30 716 € | 8872 € | 11 009 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 4 | 8 | 8 | 4 | 4 | 4 | 3 |
| Omakapitali osakaal varadest | 74,2 % | 82,2 % | 72,8 % | 73,5 % | 75,3 % | 88,9 % | 30,9 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -12,6 % | -2,1 % | 13,6 % | 11,4 % | 14,2 % | 98,4 % | 5,7 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.