Registrikaart · Äriregistri kanne 14169197
TKH Group OÜ
- Registrikood14169197
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 202013
- Müügitulu 20201 051 348 €
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 19 518 € seisuga 05.09.2026.
- Sellel aadressil on registreeritud 57 tegutsevat juriidilist isikut.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- TKH Group OÜ
- Registrikood
- 14169197
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 14.12.2016
- KMKR number
- —
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, P. Süda tn 1
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks — 63 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 13 töötajat viimases aruandes | +13 | |
| Müügitulu | 1 051 348 € | +20 | |
| Müügitulu muutus | 746 732 € → 1 051 348 € | +12,2 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 19 518 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 41201 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2020. aastal 1 051 348 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2020 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 1 051 348 € |
| 2019 | Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 2008 | 746 732 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2020 | 13 |
| 2019 | 8 |
| 2018 | 13 |
| 2017 | 3 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2020 | 2019 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 1 051 348 € | 746 732 € |
| Ärikasum enne makse | −68 633 € | 47 568 € |
| Aruandeaasta kasum | −68 633 € | 31 798 € |
| Tööjõukulud | 637 791 € | 362 434 € |
| Varad kokku | 209 375 € | 95 991 € |
| sh käibevarad | 198 856 € | 89 452 € |
| sh raha | 0,00 € | 0,00 € |
| Omakapital | −34 335 € | 34 298 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 243 710 € | 61 693 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 13 | 8 |
| Omakapitali osakaal varadest | −16,4 % | 35,7 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | −6,5 % | 4,3 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 19 518 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.