Registrikaart · Äriregistri kanne 14171969
BaySun Catering OÜ
- Registrikood14171969
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20250
- Müügitulu 20251496 €
- EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 8496 € seisuga 05.09.2026.
Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
Usaldusväärsuse indeks
Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.
Ettevõtte ajajoon
Äriregister · 04.09.2026Üldandmed
Äriregister · 04.09.2026- Ärinimi
- BaySun Catering OÜ
- Registrikood
- 14171969
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 20.12.2016
- KMKR number
- —
- Osa- või aktsiakapital
- 2500 €
- Majandusaasta
- 01.01 — 31.12
- Aadress
- Järva maakond, Türi vald, Türi linn, Koidula tn 43
- Aadress kehtib alates
- 12.12.2017
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Osanikud
Äriregister · 04.09.2026| Osanik | Osalus | Omandiliik | Alates |
|---|---|---|---|
| Annika Vellamäe | 100 % · 2500 € | Ainuomand | 01.09.2023 |
Juhatus ja esindusõigus
Äriregister · 04.09.2026| Isik | Roll | Alates |
|---|---|---|
| Annika Vellamäe | Juhatuse liige | 20.12.2016 |
| Andžela Endi | Juhatuse liige | 20.12.2016 |
Tegelikud kasusaajad
Äriregister · 04.09.2026| Tegelik kasusaaja | Kontrolli teostamise viis | Alates |
|---|---|---|
| Annika Vellamäe | otsene osalus | 27.09.2018 |
Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.
Usaldusväärsuse indeks — 3 / 100
Turundusinfo arvutus| Komponent | Alus | Osa indeksist | Punkte |
|---|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 | |
| Töötajate arv | 0 töötajat viimases aruandes | 0 | |
| Müügitulu | 1496 € | 0 | |
| Müügitulu muutus | 3188 € → 1496 € | -15 | |
| Maksuvõlg | nimekirjas 8496 € | -15 | |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
Äriregister · 04.09.2026- E-post[email protected]
- Mobiil+37256230483
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
EMTAK| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 56211 | Toitlustamine üritustel | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Majandusaasta aruandedPõhitegevusalal Toitlustamine üritustel teenis ettevõte 2025. aastal 1496 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2025 | 1496 € |
| 2024 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2025 | 3188 € |
| 2023 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2008 | 28 701 € |
| 2022 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2008 | 14 529 € |
| 2021 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2008 | 3957 € |
| 2020 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2008 | 5493 € |
| 2019 | Toitlustamine üritustel EMTAK 2008 | 791 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
Majandusaasta aruanded| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 0 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 1 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
Äriregister · aruannete elemendid| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1496 € | 3188 € | 28 701 € | 14 529 € | 3957 € | 5493 € | 791 € |
| Ärikasum | 724 € | −9373 € | 2676 € | −4012 € | −499 € | 3849 € | 791 € |
| Kasum enne tulumaksustamist | 810 € | −9296 € | 2853 € | −4064 € | −402 € | 3940 € | 856 € |
| Aruandeaasta kasum | 810 € | −9296 € | 2853 € | −4064 € | −402 € | 3940 € | 856 € |
| Tööjõukulud | 0,00 € | 11 681 € | 20 831 € | 18 889 € | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € |
| Varad kokku | 3960 € | 7371 € | 16 709 € | 7773 € | 4413 € | 5162 € | 1250 € |
| sh käibevarad | 2942 € | 6353 € | 15 691 € | 6755 € | 3395 € | 4201 € | 1250 € |
| sh põhivarad | 1018 € | 1018 € | 1018 € | 1018 € | 1018 € | 961 € | — |
| sh raha | 121 € | 3201 € | — | — | — | — | — |
| Omakapital | −6854 € | −7664 € | 1633 € | 249 € | 4313 € | 5162 € | 1222 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| sh eelmiste perioodide jaotamata kasum | −7664 € | 1633 € | 249 € | 4313 € | 4715 € | 1222 € | 366 € |
| Lühiajalised kohustised | 10 814 € | 15 035 € | 15 076 € | 7524 € | 100 € | 0,00 € | 28,00 € |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Aruanne esitatud | 30.08.2026 | 01.10.2025 | 01.10.2024 | 28.12.2023 | 28.12.2023 | 30.06.2021 | 02.11.2020 |
| Omakapitali osakaal varadest | −173,1 % | −104,0 % | 9,8 % | 3,2 % | 97,7 % | 100,0 % | 97,8 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 54,1 % | −291,6 % | 9,9 % | −28,0 % | −10,2 % | 71,7 % | 108,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.
Maksuvõlg
EMTA · 05.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 8496 € seisuga 05.09.2026.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Kande muudatuste ajalugu
Turundusinfo jälgimineJälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.
Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.
Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.
Väljaspool registriandmeid
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.