Swiftmade OÜ
- Sellel aadressil on registreeritud 89 tegutsevat juriidilist isikut.
- Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.
- Registrikood14173141
- Asutatud2016 (9 a)
- Töötajaid 20252
- Müügitulu 2025720 412 €
- KMKR numberEE101997148
Üldandmed
- Ärinimi
- Swiftmade OÜ
- Registrikood
- 14173141
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 22.12.2016
- KMKR number
- EE101997148
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 148
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
80/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 2 töötajat viimases aruandes | +2 |
| Müügitulu | 720 412 € | +20 |
| Müügitulu muutus | 471 784 € → 720 412 € | +15 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37256758611
- Veebileht swiftmade.co
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 62101 | Programmeerimine | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Programmeerimine teenis ettevõte 2025. aastal 720 412 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 720 412 € |
| 2024 | Programmeerimine EMTAK 2025 | 471 784 € |
| 2023 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 363 561 € |
| 2022 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 233 753 € |
| 2021 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 155 481 € |
| 2020 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 110 516 € |
| 2019 | Programmeerimine EMTAK 2008 | 46 666 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 2 |
| 2024 | 2 |
| 2023 | 2 |
| 2022 | 2 |
| 2021 | 2 |
| 2020 | 2 |
| 2019 | 2 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 720 412 € | 471 784 € | 363 561 € | 233 753 € | 155 481 € | 110 516 € | 46 666 € |
| Ärikasum enne makse | 141 727 € | 93 306 € | 103 317 € | 40 730 € | 35 481 € | 17 118 € | 8535 € |
| Aruandeaasta kasum | 136 086 € | 84 992 € | 89 832 € | 38 642 € | 36 008 € | 17 118 € | 4098 € |
| Tööjõukulud | 65 529 € | 85 940 € | 68 697 € | 54 356 € | 44 113 € | 45 531 € | 18 496 € |
| Varad kokku | 365 095 € | 219 806 € | 168 894 € | 101 161 € | 69 695 € | 40 435 € | 31 108 € |
| sh käibevarad | 330 720 € | 196 341 € | 137 894 € | 91 161 € | 69 695 € | 40 435 € | 31 108 € |
| sh raha | 187 845 € | 68 273 € | 69 244 € | 57 409 € | 57 521 € | 29 628 € | — |
| Omakapital | 199 443 € | 163 363 € | 128 371 € | 95 055 € | 66 827 € | 30 680 € | 13 702 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 155 145 € | 56 443 € | 40 523 € | 6106 € | 2868 € | 9755 € | 17 406 € |
| Pikaajalised kohustised | 10 507 € | — | — | 0,00 € | 0,00 € | 0,00 € | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
| Omakapitali osakaal varadest | 54,6 % | 74,3 % | 76,0 % | 94,0 % | 95,9 % | 75,9 % | 44,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | 18,9 % | 18,0 % | 24,7 % | 16,5 % | 23,2 % | 15,5 % | 8,8 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.