Turundusinfo

Venire OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14174241
  • Asutatud2016 (9 a)
  • Töötajaid 20260
  • Müügitulu 20257109 €

Üldandmed

Ärinimi
Venire OÜ
Registrikood
14174241
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
23.12.2016
KMKR number
Aadress
Pärnu maakond, Lääneranna vald, Massu küla, Sireli-10

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Usaldusväärsuse indeks

31/ 100

KomponentAlusPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv0 töötajat viimases aruandes0
Müügitulu7109 €+3,5
Müügitulu muutus14 838 € → 7109 €-15
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAKTegevusalaMärkus
41001Elamute ja mitteeluhoonete ehitusPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

2019: 4022 €2020: 10 951 €2021: 25 127 €25 127 €2022: 22 669 €2023: 11 548 €2024: 14 838 €2025: 7109 €7109 €2019202020212022202320242025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Elamute ja mitteeluhoonete ehitus teenis ettevõte 2025. aastal 7109 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20257109 €
2024Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 202514 838 €
2023Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200811 548 €
2022Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200822 669 €
2021Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200825 127 €
2020Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 200810 951 €
2019Elamute ja mitteeluhoonete ehitus EMTAK 20084022 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Töötajate arv

2017: 02018: 02019: 112020: 12021: 12022: 12023: 12024: 12025: 12026: 002017201820192020202120222023202420252026
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20260
20251
20241
20231
20221
20211
20201
20191
20180
20170

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu7109 €14 838 €11 548 €22 669 €25 127 €10 951 €4022 €
Ärikasum enne makse−96,00 €−651 €781 €−1318 €−650 €2082 €128 €
Aruandeaasta kasum−96,00 €−651 €781 €−1318 €−650 €2082 €128 €
Tööjõukulud4371 €7716 €5210 €12 075 €22 063 €6781 €3613 €
Varad kokku448 €444 €1079 €298 €1595 €2235 €154 €
sh käibevarad448 €444 €1079 €298 €1595 €2235 €154 €
sh raha448 €444 €
Omakapital195 €291 €942 €241 €1559 €2209 €128 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
Lühiajalised kohustised253 €153 €137 €57,00 €36,00 €26,00 €26,00 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)0111111
Omakapitali osakaal varadest43,5 %65,5 %87,3 %80,9 %97,7 %98,8 %83,1 %
Puhaskasumi määr müügitulust-1,4 %-4,4 %6,8 %-5,8 %-2,6 %19,0 %3,2 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.

Maksuvõlg

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang