Andmete seisÄriregistri avaandmed — 04.09.2026EMTA maksuvõlglaste nimekiri — 05.09.2026Registris 367 746 tegutsevat juriidilist isikut
Turundusinfo

Registrikaart · Äriregistri kanne 14178826

Mikroravi OÜ

Registrisse kantudMaksuvõlglaste nimekirjas ei kajastu
  • Registrikood14178826
  • Asutatud2017 (9 a)
  • Töötajaid 20257
  • Müügitulu 2025463 000 €
  • Sellel aadressil on registreeritud 103 tegutsevat juriidilist isikut.

Maksuvõla andmed EMTA nimekirjast seisuga 05.09.2026. Nimekirja lävend on 100 €.

Usaldusväärsuse indeks

66/ 100

Kuus komponenti, iga sektor on üks komponent. Täidetud osa on saadud punktid.

Komponentide tabel

Ettevõtte ajajoon

Äriregister · 04.09.2026
201720192021202320252026Asutatud 04.01.2017Viimane aruanneAndmete seis
Ajajoon: Asutatud 04.01.2017 2017, Viimane aruanne 2025, Andmete seis 2026

Üldandmed

Äriregister · 04.09.2026
Ärinimi
Mikroravi OÜ
Registrikood
14178826
Õiguslik vorm
Staatus
Registrisse kantud
Esmakande kuupäev
04.01.2017
KMKR number
Osa- või aktsiakapital
2500 €
Majandusaasta
01.01 — 31.12
Aadress
Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Uus-Sadama tn 21
Aadress kehtib alates
08.06.2020

Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris

Osanikud

Äriregister · 04.09.2026
OsanikOsalusOmandiliikAlates
Pavel Kozhevnikov50 % · 1250 €Ainuomand01.09.2023
Aleksei Šaganov50 % · 1250 €Ainuomand01.09.2023

Juhatus ja esindusõigus

Äriregister · 04.09.2026
IsikRollAlates
Aleksei ŠaganovJuhatuse liige04.01.2017
Pavel KozhevnikovJuhatuse liige26.08.2019

Tegelikud kasusaajad

Äriregister · 04.09.2026
Tegelik kasusaajaKontrolli teostamise viisAlates
Aleksei Šaganovkõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige23.10.2018
Pavel Kozhevnikovkõrgema juhtorgani liige. s.o juhatuse liige või nõukogu liige23.12.2019

Tegelik kasusaaja on füüsiline isik, kes lõppkokkuvõttes ettevõtet kontrollib. Andmed esitab ettevõte ise rahapesu tõkestamise seaduse alusel ja registripidaja neid sisuliselt ei kontrolli.

Usaldusväärsuse indeks — 66 / 100

Turundusinfo arvutus
KomponentAlusOsa indeksistPunkte
Tegutsemisaeg9 aastat registris+22,5
Töötajate arv7 töötajat viimases aruandes+7
Müügitulu463 000 €+20
Müügitulu muutus516 355 € → 463 000 €-3,1
Maksuvõlgnimekirjas ei kajastu+10
Staatus registrisäriregistri kanne+10

Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.

Kontaktid

Äriregister · 04.09.2026

Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Tegevusalad

EMTAK
EMTAKTegevusalaMärkus
86231HambaraviPõhitegevusala

Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.

Müügitulu tegevusalade kaupa

Majandusaasta aruanded
0 €129 tuh €259 tuh €388 tuh €518 tuh €2019202020212022517 591 €20232024463 000 €2025
Müügitulu aastate lõikes, kokku kõigil tegevusaladel

Põhitegevusalal Hambaravi teenis ettevõte 2025. aastal 463 000 €.

AastaTegevusalaMüügitulu
2025Hambaravi EMTAK 2025463 000 €
2024Hambaravi EMTAK 2025516 355 €
2023Hambaravi EMTAK 2008517 591 €
2022Hambaravi EMTAK 2008389 554 €
2021Hambaravi EMTAK 2008268 596 €
2021Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 2008790 €
2020Hambaravi EMTAK 2008228 231 €
2020Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 20085808 €
2019Hambaravi EMTAK 2008160 147 €
2019Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus EMTAK 200810 395 €

Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.

Müügitulu riikide kaupa (2025)

Majandusaasta aruanded

Kogu 463 000 € müügitulust on aruande järgi teenitud Eestis.

RiikMüügitulu
Eesti463 000 €

Allikas: majandusaasta aruande geograafiline müügitulu. Jaotust esitab ettevõte ise ja seda ei ole igas aruandes.

Töötajate arv

Majandusaasta aruanded
0246820172018201920208202120222023202472025
Töötajate arv aastate lõikes
AastaTöötajaid
20257
20247
20237
20227
20218
20207
20193
20182
20171

Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.

Bilanss ja majandustulemus

Äriregister · aruannete elemendid
Näitaja2025202420232022202120202019
Müügitulu463 000 €516 355 €517 591 €389 554 €269 386 €234 039 €170 542 €
Ärikasum−16 172 €30 929 €5119 €20 030 €3073 €25 066 €19 795 €
Kasum enne tulumaksustamist−16 185 €30 951 €4992 €20 230 €3073 €25 066 €19 832 €
Aruandeaasta kasum−16 185 €29 376 €742 €19 277 €975 €25 066 €19 832 €
Tööjõukulud272 721 €273 496 €248 667 €154 814 €120 950 €92 592 €75 623 €
Põhivarade kulum11 874 €11 125 €10 056 €13 478 €14 973 €16 770 €5154 €
Varad kokku117 342 €128 725 €116 741 €121 212 €100 312 €107 072 €97 490 €
sh käibevarad52 865 €61 833 €54 696 €54 284 €29 196 €43 113 €81 778 €
sh põhivarad64 477 €66 892 €62 045 €66 928 €71 116 €63 959 €15 712 €
sh raha24 938 €45 594 €30 522 €38 032 €10 450 €27 348 €11 461 €
Omakapital82 344 €98 529 €81 830 €93 372 €78 282 €85 307 €60 241 €
sh osa- või aktsiakapital2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €2500 €
sh eelmiste perioodide jaotamata kasum96 029 €66 653 €78 588 €71 595 €74 807 €57 741 €37 909 €
Lühiajalised kohustised34 998 €30 196 €34 911 €27 840 €22 030 €21 765 €37 249 €
Töötajaid (täistööaja ekvivalent)7777873
Ärikasum enne kulumit−4298 €42 054 €15 175 €33 508 €18 046 €41 836 €24 949 €
Aruanne esitatud15.06.202602.06.202517.06.202422.06.202330.06.202228.06.202122.06.2020
Omakapitali osakaal varadest70,2 %76,5 %70,1 %77,0 %78,0 %79,7 %61,8 %
Puhaskasumi määr müügitulust−3,5 %5,7 %0,1 %4,9 %0,4 %10,7 %11,6 %

Allikas: majandusaasta aruannete elemendid ja aruannete üldandmed Äriregistri avaandmetest. Aruande esitamise tähtaeg on kuus kuud pärast majandusaasta lõppu.

Maksuvõlg

EMTA · 05.09.2026

EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.

Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.

Kande muudatuste ajalugu

Turundusinfo jälgimine

Jälgime nelja välja: ärinimi, staatus, aadress ja maksuvõla seis. Kontroll käib kord nädalas, ajalugu algab jälgimise alguskuupäevast.

Selle ettevõtte kandes ei ole jälgimise ajal muudatusi olnud.

Allikas: Turundusinfo iganädalane võrdlus Äriregistri avaandmetega ja EMTA nimekirjaga.

Väljaspool registriandmeid

Arvustused

Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.

Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.

Hinnang