InSighter OÜ
- Registrikood14180862
- Asutatud2017 (9 a)
- Töötajaid 20251
- Müügitulu 2025848 €
- KMKR numberEE102020564
Üldandmed
- Ärinimi
- InSighter OÜ
- Registrikood
- 14180862
- Õiguslik vorm
- OÜ
- Staatus
- Registrisse kantud
- Esmakande kuupäev
- 09.01.2017
- KMKR number
- EE102020564
- Aadress
- Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Auna tn 4-5
Allikas: Äriregistri avaandmed, seisuga 04.09.2026. Kirje Äriregistris
Usaldusväärsuse indeks
33/ 100
| Komponent | Alus | Punkte |
|---|---|---|
| Tegutsemisaeg | 9 aastat registris | +22,5 |
| Töötajate arv | 1 töötajat viimases aruandes | +1 |
| Müügitulu | 848 € | 0 |
| Müügitulu muutus | 1320 € → 848 € | -10,7 |
| Maksuvõlg | nimekirjas ei kajastu | +10 |
| Staatus registris | äriregistri kanne | +10 |
Indeks on Turundusinfo arvutus avalike registriandmete põhjal. See ei ole krediidivõimelisuse hinnang ega soovitus tehingu tegemiseks.
Kontaktid
- E-post [email protected]
- Mobiil +37253541829
- Veebileht engageperfect.com
- Veebileht insighter.ee
Kontaktid on registrisse kandnud ettevõtja ise. Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Tegevusalad
| EMTAK | Tegevusala | Märkus |
|---|---|---|
| 63921 | Muu infoalane tegevus | Põhitegevusala |
Allikas: Äriregister, seisuga 04.09.2026.
Müügitulu tegevusalade kaupa
Põhitegevusalal Muu infoalane tegevus teenis ettevõte 2025. aastal 848 €.
| Aasta | Tegevusala | Müügitulu |
|---|---|---|
| 2025 | Muu infoalane tegevus EMTAK 2025 | 848 € |
| 2024 | Muu infoalane tegevus EMTAK 2025 | 1320 € |
| 2023 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 3455 € |
| 2022 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 58,00 € |
| 2021 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 2380 € |
| 2020 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 11 162 € |
| 2019 | Veebiportaalide tegevus EMTAK 2008 | 2610 € |
Allikas: majandusaasta aruanded Äriregistri avaandmetest. Klassifikaator vahetus 2024. aruandeaastal, seetõttu on varasemate aastate koodid teises versioonis.
Töötajate arv
| Aasta | Töötajaid |
|---|---|
| 2025 | 1 |
| 2024 | 1 |
| 2023 | 1 |
| 2022 | 0 |
| 2021 | 0 |
| 2020 | 0 |
| 2019 | 0 |
| 2018 | 0 |
| 2017 | 0 |
Täistööajale taandatud keskmine töötajate arv majandusaasta aruandest. Allikas: Äriregister.
Bilanss ja majandustulemus
| Näitaja | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 848 € | 1320 € | 3455 € | 58,00 € | 2380 € | 11 162 € | 2610 € |
| Ärikasum enne makse | −378 € | 113 € | −2951 € | 0,00 € | 86,00 € | 250 € | 110 € |
| Aruandeaasta kasum | −378 € | 113 € | −2951 € | 0,00 € | 86,00 € | 250 € | 110 € |
| Tööjõukulud | 626 € | 367 € | 4419 € | 1780 € | 2071 € | 4996 € | 2253 € |
| Varad kokku | 2028 € | 2590 € | 649 € | 3277 € | 3157 € | 3071 € | 2821 € |
| sh käibevarad | 2028 € | 2590 € | 649 € | 3277 € | 706 € | 120 € | 7,00 € |
| sh raha | 2028 € | 2590 € | 128 € | 14,00 € | 706 € | 120 € | 7,00 € |
| Omakapital | 1941 € | 2319 € | 206 € | 3157 € | 3157 € | 3071 € | 2821 € |
| sh osa- või aktsiakapital | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € | 2500 € |
| Lühiajalised kohustised | 87,00 € | 271 € | 443 € | 120 € | — | — | — |
| Töötajaid (täistööaja ekvivalent) | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,7 % | 89,5 % | 31,7 % | 96,3 % | 100,0 % | 100,0 % | 100,0 % |
| Puhaskasumi määr müügitulust | -44,6 % | 8,6 % | -85,4 % | 0,0 % | 3,6 % | 2,2 % | 4,2 % |
Allikas: majandusaasta aruannete elemendid Äriregistri avaandmetest.
Maksuvõlg
EMTA maksuvõlglaste nimekirjas 05.09.2026 seisuga ei kajastu. Nimekirja lävend on 100 €, seega nimekirjast puudumine ei tähenda võla puudumist.
Allikas: EMTA maksuvõlglaste nimekiri, litsents CC BY-SA 3.0.
Arvustused
Arvustused on saidi külastajate arvamused. Turundusinfo neid ei kontrolli ega kinnita. Registriandmed ülalpool pärinevad ametlikest allikatest ja arvustustega seotud ei ole.
Selle ettevõtte kohta ei ole veel arvustusi.